Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@memento_mori: do momentu gdy zaczniesz mieć burdel typu podawanie propsow przez siedemnaście komponentów, i albo dasz context albo zaczniesz robić redux i od początku wszystko przepisywać potem stwierdzisz że warto by jeszcze mieć pewność jak to działa to zaczniesz trzeci raz od nowa w TypeScript. Zobaczysz też że SPA trzeba też jakoś w końcu pokazać i wtedy dopiero się zacznie ( )
No i do tego
@memento_mori Ok, ja sobie nawet jakiś kurs za gruby hajs kupiłem ale nie wiem czy się nada xd Jakbyś chciał się może jakoś powymieniać spostrzeżeniami/tipami to chętnie ( )
@El_On: no spoko, ale na razie jestem zielony

zrobilem pierwsze appki (bardzo proste) i myslalem ze cos umiem, a jak zrobilem test na juniora do pewnej firmy, to jak otworzylem zadanie od nich to tylko sie gapilem w monitor przez godzine i nic nie napisalem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@El_On: @memento_mori: pany, zamiast bulić za kursy to może zajrzyjcie na YouTube na którym jest od chusteczki tutoriali. Tak od siebie to polecę Netninje do nauki, CodingGarden robi fajne streamy i idzie zobaczyć fajne praktyki i ew. TheCodingTrain chociaż mi osobiście nie przypadł do gustu ale wydaje się być spoko.