Wpis z mikrobloga

#modadamska #moda #ubrania #mirabelkopomusz

szukam ciuchów (główne górne części garderoby) w takim stylu jak na zdjęciu - coś bardzo kolorowego i jaskrawego, ten konkretny sweter jest z The Ragged Priest, ale cena trochę za wysoka (250zl, nie wiem jak też z jakością ubrań tej marki)

znacie może inne marki które mają ubrania w podobnym stylu, ale w trochę niższych cenach? przeglądałam te najbardziej popularne, ale tam głównie swetry są w pastelowych lub jednorodnych kolorach. Na Zalando opcja "pokaż podobne" jakoś też nie działa przy tym swetrze albo pokazuje mi bluzki za 1000zl :D
numb027 - #modadamska #moda #ubrania #mirabelkopomusz

szukam ciuchów (główne górne...

źródło: comment_1614180268yvnbTsXY30Ijq2AFQC2MZp.jpg

Pobierz
  • 5
@numb027: możliwie na vintage store, ale ceny są kosmiczne (jednakże tam wlaśnie miałabyś najbardziej odpowiadające temu rzeczy). zachęcam do szukania na vinted, szukaj po frazach związanych na przykład z daną dekadą (to mi instynktownie wygląda jak jakieś lata 80.). Breslaurerin ma pyszne i w rozsądnych cenach rzeczy w stylu starszym, ale tam są głownie sukienki i koszule, dużo takiej klasyki, a mniej jaskrawości, jednakże rzeczy bardziej kolorowe na górę garderoby tez