Wpis z mikrobloga

Co za #p0lka xd

Wyobrażacie sobie, żeby żona Messiego, Ronaldo, albo Tomasza Adamka tak się prowadziła na insta xd Już nie mówię o filmach z tańcem erotycznym, ocieraniem się o potężnych Hiszpanow, czy spędzanie urodzin Roberta z trenerem tańca xd

Naprawdę bardzo szkoda mi Roberta.

Osiagnij gigantyczny sukces, jeden z największych sukcesów na ziemi, miej żonę polkę której nawet miliardy dolarów, bentleye, wille nie powstrzymają przed puszczaniem się xd

#annalewandowska
AnalnyRozbojnik - Co za #p0lka xd

Wyobrażacie sobie, żeby żona Messiego, Ronaldo, al...

źródło: temp_file2210019726981006713

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
@stormi: No straszne. Kobieta w jej wieku to powinna siedzieć w domu i gotować mężowi po meczach a ona się zachowuje jakby była po 20 i to dość żałośnie względem pozycji Roberta. Już pomijam te tańce, ale ta dupa jest niesmaczna i niczym się nie broni. Aż mi się przypominają czasy podstawówki kiedy widziałem takie kobiety na ulicy
  • Odpowiedz
@stormi: nic, czepiają się XD i zazdroszczą haha a tak poważnie, reputacja i szacunek idzie na łeb, na szyje z takimi fotkami. ;-) Goła dupa to pokaz światu, że mamy do czynienia z kurtyzaną, a nie z kobietą, matką, żoną
  • Odpowiedz
@AnalnyRozbojnik: mnie tylko dziwi ten nagly przeskok po wielu latach. Mowi sie ze to faceci maja kryzys wieku sredniego, a ostatnio mamy wysyp w polsce kobiet ktorym odwala po 30. Lewandowska, schreiber, magdalena ogorek, ta zona skoczka, dziennikarki od fame mma. Na poczatku wzglednie normalne, a nagle zmiana o 180 stopni po dostaniu atencji
  • Odpowiedz