Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Laska w pracy po tym jak troche pobawiliśmy się razem na imprezie firmowej dziś mówi do mnie mężu i wypisuje od kilku dni. Iść do niej dziś wiadomo po co, czy się ewakuować? #zwiazki #seks #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60365723457f0a000b19f8e3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: przebudziwszy się pewnego sobotniego poranka, nie wychodząc jeszcze spod kordły, odpaliłem sobie tindera
przeglądałem dziewczyny. niektóre przesuwałem w lewo, inne w prawo. w końcu natrafiłem na taką, która miała tak radiową urodę, że nie mogąc nadziwić się temu jak bardzo jest brzydka, postanowiłem przysunąć telefon bliżej oczu. leżałem na plecach, telefon przysunąłem nad głowę i jeb - telefon spadł mi na twarz, klasyk. podniosłem telefon z twarzy i widzę, że
OP: @rozjuszony_przecinek: @spierre_delay: poszedłem do niej na 19:30, a ze nie jestem ekspertem w ruchaniu na pierwszym spotkaniu, to za seks wziąłem się dopiero ok. 2:00 jak bylem po litrze wina. Nie dlatego, że potrzebuje się #!$%@?ć dla odwagi, tylko jakoś nie było atmosfery wcześniej. Poźniej w sumie też nie, ale wiedziałem po co przyszedłem. Poszliśmy się ruchać do sypialni i po 3 minutach od alko i zmęczenia opadła