Wpis z mikrobloga

Cześć wykopki. Chciałbym znaleźć miejsce na mapach googla mając tylko zdjęcie z poziomu ulicy. Czy jest jakiś sposób, dzięki któremu nie będę musiał latać kursorem po całej #kopenhaga ? próbowałem wyszukiwania grafiką, ale problem jest taki, że znajduje mi zdjęcia z tematyki telefonów, gdyż na zdjęciu jest telefon na którym wyświetlone jest zdjęcie miejsca z poziomu ulicy. Wstawię zdjęcie abyście zrozumieli o co mi chodzi. Być może jakimś cudem wśród wykopków będzie osoba która rozpozna to miejsce. Jeśli nie to czy ktoś zna jakiś sposób aby to miejsce znaleźć?

Nie wytrzymie, znowu obróciło! (°°

gshock1g - Cześć wykopki. Chciałbym znaleźć miejsce na mapach googla mając tylko zdję...

źródło: comment_16142085481zky9Sqgx0GZAiadZejLFO.jpg

Pobierz
  • 7
@Zapaczony: tak, wiem jeszcze tylko tyle ze to jakaś firma produkująca leki albo sprzęt medyczny. Jak widzisz nie za wiele informacji, wiec ciekawi mnie czy jest jakiś inny sposób niż szukanie ręczne ludzikiem ze street view ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rivui: region dość obszerny bo między gladsaxe a centrum i okolice. Produkuje leki lub sprzęt medyczny, nie wiem dokładnie, to wszystko co wiem.
Ps. Przypomniało mi się ze jest jeszcze gdzieś w pobliżu firma ISS ale oni maja dużo oddziałów i przeszukałem te miejsca i nie znalazłem, ale nie wykluczam ze mogłem coś przeoczyć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@gshock1g: Chyba nie dam rady.
Moge tylko powiedziec ze taki typ domow to raczej stara Kopenhaga i jej polnoc. To nie jest typowy budynek pod fabryke wiec troche dziwne zeby tam sie znajdowala.
Natomiast producentow lekow czy sprzetu medycznego w Danii jest od groma wiec..
Z taka zabudowa kojarza mi sie glownie centrum, Ostebro, Hellerup