Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Sierzant_Stuleja:
widzę właśnie synka tego faceta, który wtargnął do szkoły i płakał i kazał uczniom zdejmować maski xd przykro się patrzy na takiego wykopka. Taki obraz twoj.
Tldr po prostu noszę maskę, wtedy kiedy muszę by nie dostać mandatu, nie jestem za pisem a cały czas starasz mi się to wcisnąć. Jesteś Nadpobudliym niedowartościowanym chłopaczkiem, który ubliżając poprawia sobie smutne szurowskie życie. W dodatku nie rozumiesz łopatologicznego przekazu. Jak przeczytasz 3
źródło: comment_1614244823qsztD4ojT7UAN7INsRmD7v.jpg
@Bdzigost:

ani partia, ani maseczkowanie więcej niżby wyłapać mandat. pudło jak pierun, a srasz synek aż rączki ci się trzęsą z emocji, zadowolony z siebie, bo możesz sobie trochę umilić sobie zapewne szczęśliwy żywot


tego bełkotu by nawet Jerzy Bralczyk nie pojął xD
@rybsonk: Gdybym pracował w masce w klimatyzowanym pomieszczeniu i w jednym miejscu, a nie biegał i uwaga PRZEZNACZONEJ DO BRANŻY MEDYCZNEJ, a nie to gówno co nam serwują, że po 10 minutach masz włókna w gębie to ok. Lekarz, też nie chodzi cały czas w masce tylko zakłada na operacje (mówię o normalnych czasach).
@rybsonk: przyłbica i tak jest mniej frajerska niż maseczki ffp3 która zatrzymuje wirusa równie (nie)skutecznie jak ffp2, przy czym ffp2 jest równie (nie)skuteczna jak zwykła szmata ¯\_(ツ)_/¯
@kodecss: tylko że u azjatów nosi się maseczki ze względu na ogromne zagęszczenie ludności. U nas nakazuje się maseczki bo kumple królika mają zakład je produkujący i tyle w temacie. Tak długo jak kaczor i spółka mają #!$%@? na reżim sanitarny to ja też mam, prawo jest równe wobec wszystkich c'nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@NPC_358034: ale przecież ja nie podnoszę w mojej wypowiedzi dlaczego nosi się maseczki. Możesz je nawet nosić bo mam taki fetysz.

Ja napominam tylko, że bardziej postępowe kraje od nas nie mają z tym problemów no ale my POLACY się w nich dusimy i mamy pryszcze.
@kodecss: bardziej postępowe i przyzwyczajone do wykonywania poleceń jak Niemcy? a nie, czekaj, przecież jeszcze nie tak dawno, w listopadzie 2020 musieli armatkami rozbijać tam protest przeciwko maskom ( ͡° ͜ʖ ͡°) To może Holandia? A nie, tam na zdjęciach z protestów też ludzie masek nie mają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jasonfly: Chyba Cię buk opuścił :) Rok wstecz nikt nie nosił na zewnątrz maski, a jak jesteś chory to siedź w domu.


@Niedozdarcia2: no niestety jak ktos siedzi w piwnicy i nie wie nic o swiecie to tak moze myslec.
Polecam wyjsc na zewnatrz, doedukowac sie o swiecie a nie sczekac "hau hau maseczka to szmata i kaganiec hau hau"

Pierwszy lepszy filmik dla ciebie, jedynie 7 lat temu:
@kodecss: sugerujesz że zachodnia Europa nie jest postępowa? ( ͡° ͜ʖ ͡°) I kompletnie pomijasz fakt że ta postępowa Azja o której mówisz uwzględnia komunistyczne Chiny gdzie protestu nie może być bo gułag i Japonię / Koreę gdzie społeczeństwo to drony które wogóle nie kwestionują przepisów? Zresztą o azji wspomniałem już wcześniej
@jasonfly: Nie mam czasu na pierdoły. To wy w tych kagańcach siedzicie w piwnicy ze strachu przed śmiercią lub z głupoty. Ja żyłam, żyję i będę żyła bez szmaty na twarzy. I nie wmawiaj ludziom, że coś jest normalne i naturalne jeśli nie jest.