Wpis z mikrobloga

@sanczo_spido: sam często chodzę po górach, wiem że ta Antalówka to raczej mini spacerek.
Ale zawsze mnie ciekawiło, już nienawiązująca do Ciebie - co ludzie mają w głowie, że idą w jeansach na jakieś szlaki, które zajmują po kilka godzin i to jeszcze w zimie.

Raz mijałem jakąś grupkę #!$%@? studentów, którzy w "zimie" wychodzili na czerwone wierchy - każdy w adidasach do kostki. Śnieg przed kolana, a laska co miała
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kodecss: w zimie nie chodzę, ale co do tych dżinsów to mam jedną parę tak wygodną że zawsze gdy nie jest deszczowo je zakładam.
@kodecss: Sarnia skala w glanach ( ͡° ͜ʖ ͡°) to było cos pięknego i poobdzietane kostki ...dzis bym tego nie powtórzył ( ͡° ͜ʖ ͡°). Odpowiadając na Twoje pytanie poczatki wycieczek u mnie to byly dżinsy koszula flanelowa i plecak kostka. Ogladając filmiki z tych wypraw z roku na rok śmialismy się z towarzyszem tych wypraw, że co rok nauczeni doświadczeniem mielismy coś
@kodecss: Tak sobie myślę, że niech pierwszy rzuci kamieniem ten, co chociaż raz w górach nie był w jeansach.

A tak na poważnie - nie przepadam za głupotą w górach. Ale jeszcze bardziej nie przepadam za typkami, którzy najwięcej mają do powiedzenia o nieprzygotowaniu innych, a kiedy przychodzi co do czego, to nawet nie zapytają takiego kogoś na szlaku, czy nie potrzebują pomocy.
Fajnie, że często chodzisz po górach. Ja też.