Wpis z mikrobloga

Itam itam wicowie fani. Pijąc dzisiaj harnasia za sklepem mila wymyśliłem grę o #bonzo i jego małżonce na kociom łape. ben ben. Robimy Mistrzostwa meliniarzy finowie! Wybieramy najbardziej żenującą rzecz, którą tiger odwalił.

Dajcie znać finowie, czy bylibyście chętni. To już wasza broszka niemoja. Jeżeli odzew będzie pozytywny jeszcze dzisiaj zaczniemy mistrzostwa.

Tutaj opis wszystkich wybranych akcji ŁO BABEN:

1. Tiger przyłapany na grzebaniu w śmietniku
2. Tiger pluje na hejterów
3. Przegrany Pojedynek Tigera z MCadi
4. Tiger suszy buty na okapie
5. Wywiawódka
6. Tiger grozi nożu
7. Dary z mopsu ( ze śmietnika sklepu Mila, którego Tiger był kierownikiem)
8. Nagie fotki
9. Rap bitwa
10. Omdlenie tigera, co daliśmy się wkręcić
11. Dary od widzów
12. Gotowania z obrzydliwą Kobrą, z fają w gębie
13. Piosenki naszego duetu
14. Rapowanie Tigera z playbacku rapera Peji
15. Pozdrowienia; Pana Jawła, Józefa Stalina itd
16. Romans na facebooku z administratorką Sylwią
Tak przedstawia się drabinka:
Zoltafik - Itam itam wicowie fani. Pijąc dzisiaj harnasia za sklepem mila wymyśliłem ...

źródło: comment_161433380534a1pno0jYFDffIv2ufcOu.jpg

Pobierz
  • 22
@Zoltafik: witam Finonie, wspaniała inicjatywa tego typu, proponuję robić ankiety a przed nimi dokładnie określać dane sytuację, by widzowie, którzy są u nas od niedawna też mieli dokładną wizję tego co się działo przed głosowaniem, by akat glosowali mondrze pozdrawiam bibibenc
@Zoltafik: można dodać jeszcze zniszczenie kamerki od samochodziarza wartej tysiony złotych oraz nienawiść do azbeta (ale nie calosc tylko 1 dokładny moment, GDY Azbet uzależnił swoją pomoc od terapii alkoholowej Gnika, co bardzo rozsierdziło Ojca Pijo, bo wiadomo trzeba byc wdzięcznym za możliwość pomagania Tigerowi)
@Zoltafik: a dla mnie bedzie to film kontrolujacy straty wizerunkowe po byciu przylapanym na grzebaniu w koszu. Najpierw melin nagral placzacy film ze nie grzebal w koszu, ze jest kierownikiem mili i ze sprawdzal jakosc smieci.
Potem ktos go zakrecil by nagral film jak grzebie w koszu i wyciaga pieniadze, ze to dochodowy biznes jest :D