Wpis z mikrobloga

Ej co ludzie chcą do tego Darkside od Christ Agony? Właśnie sobie przesłuchałem pierwszy raz w życiu pomimo tego że słucham BM od może 15 lat(poprzednie opinie mnie odstraszały). No i pomijając już to że to nie jest BM, zespół odszedł od swojego stylu to ten album jest całkiem spoko. Jest spójny, melodie sa też w porządku. Eksperyment z elektroniką jak na tamten czas też nie jest jakiś asłuchalny.
O co chodzi z tym hejtem na tą płytę? Że tru blackowcy nie uznają jej za trv blek i dlatego takie ciśnięcie? No #!$%@? na pewno to nie jest black ale czy musi to być black żeby było przynajmniej ok? Jak dla mnie to takie 3.5/5 czyli wcale nie jest to tragiczny materiał jak sie spodziewałem. Na pewno plus za poszukiwania nowego stylu po kilku płytach. Chyba scena oczekiwała grania w kółko tej samej chałtury jak Vader.
#blackmetal #metal #heavymetal #muzyka #niepopularnaopinia
  • 6
@TurboDynamo: w tamtych latach scena była bardzo pofragmentowana, jeśli "zdradziłeś ideały prawdziwej muzyki" to byłeś spisany na straty. z resztą kiedy wyszła "grand declaration of war" to przecież wylała się fala krytyki że już nie są true, i grają techno. takie czasy ale i tacy byli fani tej muzy, ma być tak jak ja chcę, a jak nie to jesteś zdrajcą.