Wpis z mikrobloga

@AryanWonderBoi: właśnie sobie wyobraziłam co by było, gdyby nagle wszystkich mężczyzn zmiotło z planszy i zostały same kobiety. Nie ma prądu, nie ma wody, nie ma ogrzewania, gurwa, transportu, no nic XD Ile kobiet pracuje w wodociągach, czy elektrowniach? Ile by ogarnęło obsługę tego wszystkiego? Za to miałybyśmy całą armię fryzjerek, specjalistek od hybryd na paznokciach, nauczycielek i pań z HRu XD A teraz wyobraźmy sobie odwrotną szituację - w zasadzie
@elo490500: no cóż bez seksu byłoby słabo, dla kobiet też i w dalszej perspektywie w obu przypadkach gatunek ludzki by wymarł - wiadomo, ale jednak męski świat przetrwałby dłużej. Tak mi się wydaje.
@nocnica: w sumie ciekawe spostrzeżenie. Nie ubliżając Panią, chyba wszyscy wiemy jaki % kobiet pracuje w technicznych firmach. Sam w takiej pracuje i no... jest jak jest. :)
Co nie zmienia faktu, że ogarnąć można wszystko, wystarczy pewnych rzeczy się wyuczyć.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
nie zrozumiałem praktycznie niczego z tej kłótni w jakiejś dziwnej nowomowie. WTF
@annotate: już tłumaczę. po polsku będzie tak:

homofoby uważają że orientację się wybiera. gdyby tak było to nikt nie wybrałby mężczyzn

a teraz objaśniam użyte konstrukcje gramatyczne i słownictwo
- "są jak" - kalka z "be like"
- "dosłownie" - kalka z "literally" nadużywanego przez julki
- orientację, mężczyzn - zwolennicy ideologii gender nie odróżniają płci od orientacji. najczęściej