Wpis z mikrobloga

W żabce można kupić urządzenie i za ile mniej więcej? Promocje mnie nie interesują bo w sumie dziś już bym sobie zajechał po to jakby było.
takie pytanie jak ktoś pali 2 a czasem nawet 3 paczki na dzień czy to będzie lekko zdrowsza alternatywa? Próbowałem od znajomej i fakt nie jest to zbyt dobre ale wolę to, chce być trochę zdrowszy a nałóg nikotynowy jest dla mnie wyjątkowo trudny do pokonania w obecnym czasie.
#glo
  • 20
@Emerszz urządzenie dostałem za darmo no dobra za swoje dane osobowe które można przy ankiecie ściemnic. Email musi się zgadzać. Jedynie co musiałem kupić 6 paczek neo za jednym zamachem urządzenie gratis. Dwa razy spotkałem taka promocje w kiosku na centralnym w wwa. Sam sprzęt kosztuje 59 zł wszędzie niezależnie czy to stacja czy inny sklep
@Emerszz miętowy bez naciskania kulki. Typowy tytoniowy w moim uznaniu nie za dobry owoce przerabiałem w moim odniesieniu ohyda. Lecz to kwestia gustu. Mniej na tym palę. W zasadzie to wyeliminowałem papierosy elektronikiem plus glo bo glo w moim odniesieniu ma lepsze #!$%@?ęcie i lepiej się nim napalam zwłaszcza rano. Z rana elektronik to dla mnie tragedia ale po porannej kawę już nie mam z nim problemu
@gyarados: już zakupiłem, pale właśnie żurawinę, nie jest to takie złe. Kiedyś wypaliłem od znajomego kilka sztuk iqosa i nie popalilem nic a od znajomej tym właśnie nawet popalilem więc zdecydowałem się że sobie kupie.
Długość ładowarki sugeruje że się nie pali podczas ładowania ale to nie wiem. Tyle poczekam. Szkoda że nie ma już składu niktoyny jak kiedyś.

A tak nawiasem to iqos nie gryzł tak w gardło a teraz