Wpis z mikrobloga

@Mest666: Ja jestem pokojowy,nawet robilem wpisy o tym czy porozumienie jest wykonalne.
Uwazam ze nikt nie musi nam dawac seksu ale kazdy ma prawa czlowieka niezaleznie od wygladu(mam tu na mysli nas,nieatrakcyjnych przegrywow),czy pochodzenia etnicznego(p0lki leca na czarnoskorych mezczyzn i pochodzenia bliskowschodniego,Polakami gardza) i ma prawo dozyc naturalnej smierci bedac na tyle szczesliwym na ile to mozliwe.
@Mest666: Wiem,ale mamy ograniczone pole do popisu.Jak chcesz zablokowac odplyw p0lek do mezczyzn pochodzenia pozaeuropejskiego?
To zjawisko mialo miejsce juz nawet przed zalozeniem panstwa Polskiego.Slowianscy niewolnicy byli uprowadzani.
Zabronisz slubow ustawa to beda zyc bez slubu,byc moze jest jakis sposob ale to juz jest zadanie dla madrych glow
@Mest666: ja tam nie obwiniam całego świata za to swoje niepowodzenia, przegrywam przez swoje #!$%@?, brak umiejętności społecznych i brak odwagi żeby cokolwiek zmienić

ludzi unikam więc jacy by nie byli ich rola jest nieistotna
@Mest666: Nie popieram rozwiazan silowych,mysle ze trzeba to zrobic w inny sposob np infiltracja struktur partii rzadzacej w celu wymuszenia wprowadzenia zmian ostatecznie konczacych uprzywilejowanie kobiet.Mozna tez zrobic akcje proponowana wczoraj na tagu a mianowicie rozklejanie nalepow z przypadkowymi statystykami dotyczacych dyskryminacji mezczyzn np statystyke samobojstw.
Nawet nie walczylbym z malzenstwami miedzyrasowymi a nawet pozwolilbym im swobodnie wychodzic za maz za czarnoskorych mezczyzn ale tak samo sprowadzalbym czarnoskore kobiety na zony