Wpis z mikrobloga

Możecie nalać polaczkowi Don Perignona, albo dobrej whisky 18 letniej. Polaczek wypije duszkiem i powie, że cierpkie i jakieś mdłe. Dacie polakowi trufli to powie, że to jakiś zgniły czosnek. Zaparzycie polaczkowi dobrego espresso z dobrej, ręcznej maszyny, z świeżo mielonych ziaren bardzo dobrej jakości, powie że jakaś mała ta kawa i w ogóle kwaśna i dziwnie smakuje.

Dlatego mnie nie dziwi, że 3/4 z was, biedaki szkaluje Areej Le Dore. Nie dziwi mnie to, ponieważ wiem że jesteście tylko biednymi cebulakami i całe życie schabowe z mięsa za 7,99/kg. Nie znacie życia, wasze kubki smakowe są wypalone od podrobionych fajek i #!$%@? wódki.
Nigdy nie mieliście okazji wąchać prawdziwej niszy. Na widok 20 zł/ml na #rozbiorka byście pewnie skakali i darli mordę jak te małpy w zoo.
Kompozycje z naturalnym agarem to najlepsze rzeczy jakie można powąchać.
Prawdziwa eksplozja dla wyrafinowanych, oflaktorycznych nosów.

W cywilizowanej i rozwiniętej Japonii, kiedy córka przyprowadza i przedstawia swojego wybranka rodzicom, ci wykonują test. Podają mu Areej Le Dore. Kiedy chłopak się skrzywi, powie, że śmierdzi i Sauvage lepszy to wiadomo że pochodzi z patologicznej rodziny.
Test działa z dokładnością 100% i nawet WHO i ONZ przyznało, że u rodzin w których dominuje alkoholizm, narkomaństwo i kazirodztwo zawsze pojawia się niechęć do niszy.

#perfumy
Minishcap - Możecie nalać polaczkowi Don Perignona, albo dobrej whisky 18 letniej. Po...

źródło: comment_1614461055GPPhpHWvDK02xdZAXXuC78.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
Zaparzycie polaczkowi dobrego espresso z dobrej, ręcznej maszyny, z świeżo mielonych ziaren bardzo dobrej jakości, powie że jakaś mała ta kawa i w ogóle kwaśna i dziwnie smakuje.

Dlatego mnie nie dziwi, że 3/4 z was, biedaki szkaluje Areej Le Dore.


@Minishcap: xDDDDD
  • Odpowiedz