Wpis z mikrobloga

  • 2841
XDDDD
Mamy w #pracbaza dość elastyczny grafik, jak komuś nie pasuje jeden dzień to swobodnie można się dogadać. Między pracownikami się dobrze dogadujemy. No a szef to taki #januszebiznesu trochę (nawet ma wąsa).
Co 2 tyg trzeba wpaść na magazyn w sobotę - niby często zgłaszają się chętni, ale no wiadomo że czasem trzeba się pomęczyć żeby tego chętnego znaleźć. Ostatnio były problemy bo za mało osób się zgłosiło, to szef postanowił ze będzie płacił 30% więcej za godziny w sobotę (26zl zamiast 20zl na godzinę). No to od razu miejsca się zapełniły - sam chciałem się zgłosić ale akurat w tą sobotę mi coś wypadło. No i co istotne, sobota była płatna od razu w poniedziałek - do ręki.

No i chłopaki dzisiaj dostali pieniądze za sobotę licząc z normalną stawką XDDDD myśleliśmy wszyscy że po prostu błąd i przyzwyczajenie, a oni poszli go poinformować.
Szefu zrobił zebranie i uznał ze nie będzie płacił więcej za to że ktoś łaskawie specjalnie przyjdzie do pracy XDDDDDDDD i że to był test, a jak ktoś pracuje tylko dla pieniędzy to mu się nic nie należy XDDDD No kisne
  • 98
a jak ktoś pracuje tylko dla pieniędzy to mu się nic nie należy


@Goronco: Faktycznie Twój szef to Janusz. Tu nie ma co się kłócić. A co do zacytowanego zdania - to akurat zgodzę się z tym, że płaca w pracy jest ważna, ale nie jest najważniejsza - bo liczy się jeszcze satysfakcja, spełnianie swoich ambicji i bycie zadowolonym z wyników swojej pracy. Nie poszedłbym do pracy, w której może zarobię
via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@Goronco: zawsze mi się przypomina w takich sytuacjach cytat z książki Grzegorza Szamotulskiego:
"- Niech pan spojrzy za okno, prezesie.

Kaszyński zaskoczony rzucił okiem.

- Niech pan mi powie, czy tu jest, #!$%@?, ładnie?!

- Co?

- Czy tu jest, #!$%@?, ładnie? Czy panu się wydaje, że ja przyszedłem do Amiki, bo mi się podobają Wronki? Pan myśli, że ja marzyłem całe życie, żeby grać we Wronkach? No chyba, #!$%@?, nie!!!
a jak ktoś pracuje tylko dla pieniędzy to mu się nic nie należy XDDDD No kisne


@Goronco:
Bałbym się komuś coś takiego powiedzieć w twarz spodziewając się, że mi po prostu #!$%@? xD. W pewnym sensie podziwiam jego odwagę.