Wpis z mikrobloga

@pavl_: Nie wiem czy w ogóle miałoby miejsce jakiekolwiek życie na Ziemi, sam jestem ciekaw czy Ziemia zostałaby księżycem Jowisza, czy doszłoby do zderzenia xd z resztą w 1. przypadku też chyba by z nas nie zostało wiele.
  • Odpowiedz
@Chancock: @Kressska:

Obraz jest bardziej intrygujący, obiecujący przygodę, niż wzbudzający niepokój....
Choć znając "Melancholię" Larsa von Triera raczej dobrze by się to nie skończyło ;)

Kojarzy mi się też drugi film - niezły dramat z wątkiem low sf - "Druga Ziemia", przecież tam była taka druga planeta, i można było nawet na nią polecieć.

Gorzej gdyby to była "planeta" z powieści F. Leibera "Wędrowiec
Montago - @Chancock: @Kressska:

Obraz jest bardziej intrygujący, obiecujący przygo...

źródło: comment_16146313122dQQRjhv2uZQGiex5G0nLa.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Również napawa mnie to lękiem. Często w snach mam jakieś wizualizacje galaktyk, planet, dziwnych napisów na niebie i zawszę budzi to niepokój.
  • Odpowiedz
@bastianbastiante: Ja też mam często takie sny. Niedawno mi się przyśniło, że w niebie, normalnie w dzień zrobiła się wielka dziura, przez którą było widać kolorowe gwiazdy, planety, w ogóle taki bajeczny kosmos, wszystko tak blisko i okazało się, że mamy 2 księżyce tak na prawdę. I jak w tym śnie tak stałam i na to wszystko patrzyłam to miałam takie uczucie ekscytacji i jednocześnie myśl, że wszyscy byliśmy okłamywani, tak
  • Odpowiedz