Wpis z mikrobloga

Ale mnie męczy to że nigdy nie uprawiałem seksu, praktycznie całymi dniami mi zajmuje rozmyślanie i żałowanie tych straconych lat. To jest dla mnie tak męczące, nie pozwala mi normalnie funkcjonować. Odechciewa mi się wszystkiego. Tak mi strasznie tego brakuje, nawet samej bliskości z dziewczyną, przytulania itp. Fajnie spędzonego czasu. Gdy inni koledzy mieli w tym czasie pełno dziewczyn, ja siedziałem przez te wszystkie lata w domu z ciągłą depresją i bezsilnością. Ostatnie 7 lat nie wychodzę praktycznie z domu (pokoju), oprócz sporadycznych wyjść z psem. Wcześniej jakoś mniej nad tym myślałem, ale obecnie mam apogeum, nie wytrzymuje już z tym psychicznie. Dla mnie to niekończący się koszmar, z dnia na dzień robiący się coraz straszniejszy. Lecz nawet gdy w przeszłości miałem okazje wytworzyć jakaś relacje, to z niej nie skorzystałem, bojąc się zaangażować, teraz tego potwornie żałuje. Gdybym mógł cofnąć czas... #przegryw #depresja #fobiaspoleczna #rozowepaski #seks
  • 25
@LetMeStay: jeszcze młody jesteś ale już bierz się za to, bo 5 lat poleci i będziesz czarodziejem.
Zakładaj konta na tindera, Badoo i zwykłych portalach randkowych. Obniż wymagania co do różowych.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@LetMeStay: dlaczego ten segz cię tak przejmuje, nie masz większych problemów (jak to, że nie wychodzisz z domu, ogólne #!$%@? etc.)? Mi się nawet nie chce często ubijać barabasza, robię to tylko raz na tydzień i od razu mam spokój od tych myśli.
@Everec: Właśnie nad tym cały czas myśle, kiedyś próbowałem coś tam, ale nie wyszło. Może teraz bym znów spróbował, w końcu dziewczyny wolą starszych, to akurat bym się wstrzelił.
@zaye93: No właśnie seks góruje nad wszystkim. Mam teraz taki okres gdzie mi sperma uderza do głowy. Za dużo czasu z tym zwlekałem. A samo wychodzenie z domu, to jak kogoś poznam to wtedy też bede miał pretekst by z niego wyjść.
@LetMeStay: nie wiem jak u ciebie z tą fobią, ale jak dasz radę się przełamać to zaczął bym od znalezienia jakiejkolwiek pracy. Może być ciężko na początku, ale to pomoże poczujesz się pewniejszy będziesz miał jakieś pieniądze no i będą tam też ludzie z którymi będzie można pogadać, a to będzie namiastka normalności.