Wpis z mikrobloga

@maciek930: od kiedy pamiętam to tu są jaja z pociągami, więc wątpię w tę wymowkę o pracach. Chyba, że przez ostatnie 15 lat zawsze, w dowolnym punkcie czasu, jest jakiś remont torowiska na tym odcinku. xD

@Toolos: ciesz się, że nie zacząłeś pracy te parę tygodni temu jak był atak zimy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
@Toolos: Znam to uczucie xD Kiedys kumpel mial mnie zawieźć na pierwszy dzień do roboty i akurat mieliśmy stłuczkę samochodem, trzeba było poczekać na policję aż wszystko powypisuje a potem ogarnąc alternatywny dojazd. Wpadłem spóźniony 3 godziny i po minach współpracowników widziałem, że nikt mi #!$%@? nie wierzył w ta stłuczkę xD Ale skończyło się dobrze, po okresie próbnym sam się zwolniłem bo to syf byl xD
  • Odpowiedz
od kiedy pamiętam to tu są jaja z pociągami, więc wątpię w tę wymowkę o pracach. Chyba, że przez ostatnie 15 lat zawsze, w dowolnym punkcie czasu, jest jakiś remont torowiska na tym odcinku. xD


@BennyLava: na kolei dzieje się wiele cudów, ale akurat to jest prawdą i to nie jest żadna wymówka. Odcinek Opole-Wrocław to jeden z najstarszych i najbardziej ruchliwych odcinków kolejowych w Polsce i od wielu lat jest
  • Odpowiedz
@Toolos: Rozwalają mnie komentarze w stylu "tak się właśnie jeździ PKP". Właśnie takie traktowanie spraw w tym kraju prowadzi do tego, że nic nie działa jak powinno. To chociaż skargę trzeba pisać, bo nic innego pojedynczemu pasażerowi nie pozostaje. Po to jest rozkład, żeby się go trzymać, w końcu kolej jest państwowa, podatki nasze tam idą, to mamy prawo się domagać, żeby to jakoś działało.
  • Odpowiedz
@barystoteles: a wręcz to właśnie najstarszy odcinek w obecnych granicach Polski. :) Fakt, ruch jest bardzo duży tu dzień i noc, ale w takim razie powinno się to uwzględniać przy projektowaniu rozkładu, przecież to prace planowe a nie awaryjne naprawy. Od dłuższego czasu na szczęście nie muszę regularnie dojeżdżać, ale ilekroć korzystam z pociągu, to są cyrki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Toolos: gdyby nie studenci którzy nawet w bydlęcych wagonach by jeździli to PKP by upadło ze swoimi #!$%@? praktykami
  • Odpowiedz