Wpis z mikrobloga

@bakus_biszkoptowy69: ja z Niemiec kupilem za 1000 euro, jezdzilem rok i sprzedalem. Znajomy, ktory kupil ode mnie jezdzi trzeci rok i tylko amortyzatory wymienial.
Jak juz w Polsce szukasz to patrz za 2.8 i 3.0D, bo ja mialem 2.0i 150km i niby jechalo, ale to nie to czego się oczekuje od bmw.
  • Odpowiedz
@cwlmod: za 15k kupilem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzis gazownik montuje nowa butle 80l, jak dolicze jeszzce kilka #!$%@? to pewnie wyjdzie 15 wlozone ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Uzywalne to bylo caly czas, ale teraz znowu jade w traske do szwajcarii w piatek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dalej bedzie audio za 10k, lakiernik pewnie tez tyle, polerka szyby przod,
  • Odpowiedz
@InterferonAlfa_STG: Audio za 10k :o Nie przesadzasz troszkę z ładowaniem takiej kasy w jakby nie patrzeć starocia?

Nigdy nie jechałem e39 i chyba nie czaję magii tego auta choć wygląda fajnie. Z drugiej strony potem masz przepaść modelową bo e60 nikt o zdrowych zmysłach nie chce tykać, a f10 jest droższe w zakupie i znacznie droższe w utrzymaniu tej całej elektroniki

Ja patrzę z perspektywy mojej e36, a w jej przypadkie
  • Odpowiedz
@bakus_biszkoptowy69: lepiej przekonaj ojca do benzyna + lpg jeśli chce mieć przyjemność z jazdy i nie bawić się ciągle we wtryski/klapy-wirowe/turbo/dwumas(albo automat bo te jeszcze szybciej padają w dieslach).
  • Odpowiedz
Nigdy nie jechałem e39 i chyba nie czaję magii


@cwlmod: no to wszystko wyjaśnia.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja patrzę z perspektywy mojej e36, a w jej przypadkie to nie jest auto, któreby faktycznie komfortem chociaż dorównywało nowym samochodom :/


E36 to auto praktycznie sportowe, biorąc pod uwagę krążowniki takie jak E39/E38. Niebo a ziemia, E46 też nie jest ani w 10% tak wygodne jak w/w.
  • Odpowiedz
E39/E38. Niebo a ziemia, E46 też nie jest ani w 10% tak wygodne jak w/w.


@sorek: akurat ostatnio u Wojtasa (mechanik) ogladalem sobie wszystkie trzy na podnośnikach.
Golym okiem po ilosci wahaczy i konstrukcji zawieszenia widac, ze E46

nie jest ani w 10% tak wygodne jak w/w.
  • Odpowiedz
Audio za 10k :o Nie przesadzasz troszkę z ładowaniem takiej kasy w jakby nie patrzeć starocia?


@cwlmod: tzn? Przeciez wszystkie czesci mozna wyjac i sprzedac / przelozyc.

Wykonanie kickpaneli, wygluszenia, montazu i ramek na zamowienie sie nie zwroci. ¯\_(ツ)_/¯

Ale gdzie mozesz posluchac glosno muzyki w takiej jakosci? Moze w swojej willi jak jestes audiofilem, niestety willa dopiero bedzie budowana, dlatego tez na F10 mnie nie stac ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
ładowaniem takiej kasy w jakby nie patrzeć starocia


@cwlmod: mimo wszystko to E39 za 5 lat jak bedzie w stanie jakim jak zakladam bedzie warte 30-40k.
Biorac pod uwage inflacje oczwyscie.

A F10 kupujesz za 80 i wkladu masz 30. Wiem, bo to kalkulowalem z bimmercheck, jezdzil ogladac dla mnie 2 sztuki, a pokazywal mi potem inne ekspertyzy jak to wychodzi przecietnie.

Samochody bez wkladu to sa za 10k dla typka
  • Odpowiedz
Popatrz na bimmercheck to zrozumiesz ile trzeba wlozyc w fabrycznie nowe BMW (przebieg 0kkm) zeby zrobic 100kkm


@InterferonAlfa_STG: Co mam tam sprawdzić? To jest serwis od sprawdzania aut przed zakupem.

PS Nie śmieję się z ciebie tylko challenguje twoje pomysły bo ja wybrałem inna drogę
  • Odpowiedz