Wpis z mikrobloga

Mirko właśnie po raz kolejny lecimy na tereny żuławskie aby zlokalizować ubytki prądu. Wioska na którą jedziemy składa się z 34 rodzin z głównie lokali gminnych, gdzie mieszkańcy utrzymują się z MOPS oraz 500+. Ludzie z energa jadą ze mną się chyba doszkolić, ponieważ ewidentnie ktoś kradnie ale nie mogą znaleźć kto.
Rozmowa przebiegła lepiej jak ostatnio, kierownik sam wyszedł na dzień dobry "Panie Tomaszu, 5000zł jak ostatnio za 3 godziny pracy Panu odpowiada?" Pokręciłem trochę nosem ale ostatecznie sie zgodziłem. Zaraz będzie asysta straży miejskiej czy tam gminnej bo policji z bronią ciężko zaufać, wole nie ryzykować przypadkowego postrzału w nogę.

Niebawem jak znajdę kto kradł to opiszę sytuację tak jak we wcześniejszym poście tego typu.

#elektryka #zlodzieje #pracbaza
Pobierz Zarzutkkake - Mirko właśnie po raz kolejny lecimy na tereny żuławskie aby zlokalizowa...
źródło: comment_1614762407dStAHg7KZKnla1TWIm3UH2.jpg
  • 135
@Zarzutkkake: aż mi się przypomniało jak mój teścio na wsi wpadł na zajebisty pomysł aby kraść prąd. Z zawodu elektryk, więc bez problemu się podpiął. Radość jednak trwałą krótko bo szybko go namierzono i #!$%@? karę przewyższającą jego ówczesną emeryturę.
Najbardziej w tym wszystkim jednak bawi mnie fakt że co niedzielę to w kościółku bywał :)
@Zarzutkkake: #!$%@? nie wierze że taka kasa za sprawdzenie i lokalizacje, nawet czasami nie kalkuluje się z ceną za pobrany na lewo prąd ale no może zależy od zakładu. Nam tłumaczono że jak u lokatora znajdziemy złodziejkę to po prostu nic nie mówimy, robimy zdjęcie i #!$%@? póki się nie kapneli że my się kapneliśmy, potem przychodzimy z policją i finito.
@Zarzutkkake: W sumie aż mi przypomniałeś. Jak byliśmy gówniakami i wbijałem do takiego wujasa Andrzeja, typowego januszka, to zawsze jak graliśmy w gry wideo, to kazał nam wyłączać TV, komputer i ogolnie elektronikę, a on wykręcał bezpiecznik i wkładał tam kabelek, jak pic rel, a potem znów przykręcał i można było znowu wlączyc kompa xD W sumie nie wiem na czym to polegało.
Pobierz kezioezio - @Zarzutkkake: W sumie aż mi przypomniałeś. Jak byliśmy gówniakami i wbija...
źródło: comment_1614787188fowNRcXikRjoOQBHmrHZoV.jpg