Wpis z mikrobloga

Badanie, które wywołało poruszenie na #reddit : amerykańcy naukowcy odkryli, że zarówno kobiety jak i mężczyźni wcale nie chcą dzielenia się obowiązkami po równo i dla przykładu mężczyźni wolą naprawiać rynny, a kobiety zajmować się dziećmi. Kto by pomyślał! No i co na to feministki? ;-)

Proszę o wykopanie znaleziska. :-) #bekazlewactwa #4konserwy #ciekawostki

https://www.wykop.pl/link/5984959/kobiety-i-mezczyzni-wcale-nie-chca-dzielic-sie-obowiazkami-domowymi-po-polowie/
pcstud - Badanie, które wywołało poruszenie na #reddit : amerykańcy naukowcy odkryli,...

źródło: comment_1614770161CzHu2AIzzvXEIadh8AaQN6.jpg

Pobierz
  • 9
@pcstud: Wiadomo, nie chodzi o to żeby podzielić się równo, tylko tak żeby obu stronom pasowało. Każdy coś od siebie wnosi do związku, i jak sobie ustalimy z różową, dla przykładu, że ja leże do góry brzuchem, a ona sprząta to widać tak nam pasuje, a moja wartość wynika z czegoś zupełnie innego. Przecież zawsze można się pożegnać.
@Liese: nie, no żeby była jasna: ja jestem za równością mężczyzn i kobiet w każdej dziedzinie życia i aktywnie też takie "lewackie" relacje zachowuje w swojej własnej rodzinie... no ale z drugiej strony śmieszą mnie, że trzeba badania robić aby pokazać, że nie koniecznie kobieta chce po połowie dzielić się obowiązkami np. sprzątania garażu :-)