Wpis z mikrobloga

Te hotspoty funkcjonują na podstawie domowych routerów użytkowników, więc możliwe że użytkownik coś zmienił lub mu padło łącze. Pod tym względem bardziej stabilne rozwiązanie to hotspot od Telekom, no funkcjonuje to na podstawie budki telefonicznych na zewnątrz. Zgłoś sprawę do Vodafone
@Darknes17 Rejestrujesz się w aplikacji, wybierasz numer telefonu i po dwóch dniach otrzymujesz kartę sim. Podpinasz pod to PayPala, do którego musisz mieć podpięta kartę bankowa. Może być bezpłatna karta wirtualna revolut na której i tak nie mam środków. Ustawione mam, że w pierwszej kolejności ma mi ściągać z konta PayPal na które wpłacilen kasę blikiem. 10 euro na start odejmuje i później po euro dziennie za nielimitowany albo po 69 eurocentów
@chcejechacnafestiwal: Koniecznie misze sprawdzić. Pamietam jak 3 lata temu płaciłem po 25€ aby mieć prepaid max wtedy 15gb i to było aż dziwne na Niemcy bo norma na kasach w sklepach były doładowania z ofertami 200-500mb internetu.
Jednak cywilizacja trafia w końcu do Niemiec, bo pod względem płatności kartami i internetu byli strasznie zacofani