Wpis z mikrobloga

#runescape #rs3 kurde próbowałem wczoraj fight cave pierwszy raz ever, bez poradników, bez curse, bez potek na buffy, bez aur, bez jakichś super umiejętności z questów/kupowanych, melee ( xD ) no ogółem w #!$%@? nie przygotowany ale nadrabiałem odwagą xD Dotarłem do 59 fali w 1h i 10 minut ze statami 88/87/80/87/69 atk/str/def/cons/prayer w full bandosie, fury (t), ring of fortune i obby cape, masutas warspear.

Rzeczy których się nauczyłem przez te godzinę:

-znalazłem najlepszy spot pod czyszczenie fal jednak za późno bo dopiero w 53 fali
-zauważyłem że duża cześć ataków zalicza dmg zanim moby skończą animację np te duże melee zaliczają dmg jak jego pazury są jeszcze w powietrzu, kula ognia zalicza dmg mniej więcej 1kratkę zanim "fizycznie" do mnie dociera
-prayer flicking

Moją kolejną próbą będzie albo podejście do tego w mage gearze albo sobie kupie saradomin godsworda (active). Prawdopodobnie zakończy się na tym że spróbuję na magii tylko muszę ją trochę podbić bo mam 57 magic tylko.

Wszelkie dobre rady mile widziane, od dzbanów nie musicie wyzywać bo wiem że nim jestem xD

Aha no i nie gadajcie mi że powinienem range #!$%@?ć, nie lubię range i nie będę tego skillował póki mi się melee nie znudzi (mage w sumie tylko po to wbiłem żeby h alch móc robić na śmieciach z ed3).
  • 6
@GrochenMochen: byłem w zeszłym tygodniu tym razem na mage, dolazłem do jada bez zeżarcia jednego sharka i mnie jad na 2 hity zdjął przez całą mapę xD tak się #!$%@?łem że stwierdziłem że #!$%@? xD może w tym tygodniu znowu spróbuje.

Tak więc 0-2 dla jada póki co, mage mam już na 71, guthix staff ofc, zacząłem też trenować range na slayerze i dobiłem już 56 range.

Robię jeszcze powolutku questy