Wpis z mikrobloga

@Elec no nie dziwię się ze nie miała obrażeń z takim buildem, cudowne buty których nie wykorzystała i 2 itemy pod tanka i mieczyk na as. I tak jak ktoś mi kiedyś pisał na fb:

Jak sam nie wyccarujesz i nie zrobisz 1v9 to nie zasługujesz na wygraną i tym bardziej na wyższą range


@harnasiek: #!$%@?. Supporty muszą całe życie siedzieć w silwerze. Ale mam inny równie idiotyczny pomysł. Jeśli gram lepiej niż gold to powinienem z automatu dostać golda.
@Elec otóż tak to nie działa XD, nie raz mając największy dmg i prio nie byłem w stanie nic zrobić bo team intowal, jungler 10/13 który twierdził że mam siedzieć bo jestem useless mając 12/4 i support który się ciągle bił - ranga S1-Gold
@Elec: To musisz wiedzieć, że 99% ludzie grający normale:
a) nie potrafią grać;
b) firstpickują postacie;
c) grają na innych liniach niż mainują;
d) mają #!$%@? na wynik;
e) dla odmiany chcą potrollować;
f) uczą się postaci;
g) ochoczo reagują na tryhardów aka tylko coś napisz to zrobimy rundown.

Normali nie powinno się grać inaczej niż to wyżej. Wygrasz to wygrasz, przegrasz to przegrasz, go next. Problem polega na tym, że
@Mega_Smieszek: @lucaseq: No i grałem rankedy dla satysfakcji. 8:2 w placementach i wyrzuciło mnie w S1 po czym #!$%@?łem taki lose streak że spadłem do S2. Różnica jest tylko taka, że nawet jak przegram drafta to jestem na zero zamiast musieć odrabiać LP.
@Mega_Smieszek: Swain po reworku jest gównem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Już prędzej bym się odważył trollować moim drugim mainem czyli Leoną.

Właśnie w tym sęk, że musiałbym się nauczyć nowego championa a mi się nie chce bo tyle co ja gram to się sezon skończy zanim zacznę ogarniać.
@NexciaK: No blic akurat jest plat 2 gdzie ja w poprzednim sezonie miałem gold 3 więc mimo wszystko nie czuję się jakoś źle. Inna sprawa, że vision score ma o wiele do przodu bo ja byłem zajęty rzeczami które powinien robić kto inny.