Wpis z mikrobloga

- razem proponuję kilkukrotnie podniesienie dochodowego

- chcą redystrybucji dóbr


@Bounty: Ale chcą tego dokonać w systemie gospodarki rynkowej. W którym miejscu Razem jako partia nawoływało do usunięcia prywatnej własności środków produkcji i ich uspołecznienia?

- czczą komunistów


Masz napisane z jakich powodów czczą Luksemburg: za bycie filozofką, ekonomistką i aktywistką.
@reynevayen: Pamiętaj też, że Luksemburg była rusofilem, przeciwnym niepodległości Polski

którym miejscu Razem jako partia nawoływało do usunięcia prywatnej własności środków produkcji i ich uspołecznienia?


@reynevayen: Faktycznie, są w zielonej ćwiartce, nie czerwonej. Nie zmienia to faktu, że chcą dopiepszyć w nas 3 razy większymi podatkami, bo ja sam nie wiem jak wydawać moje pieniądze, oni zdecydują za mnie( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pamiętaj też, że Luksemburg była rusofilem, przeciwnym niepodległości Polski


@Bounty: O ile pamiętam to nawet nie była kwestia niechęci do Polski, ale chęci stowrzenia społeczeństwa niepodzielonego granicami państwowymi. To już brzmi lepiej, czyż nie?

Nie zmienia to faktu, że chcą dopiepszyć w nas 3 razy większymi podatkami, bo ja sam nie wiem jak wydawać moje pieniądze, oni zdecydują za mnie( ͡° ͜ʖ ͡°)


Co nie zmienia faktu,
@reynevayen: dziwnie mi się prowadzi dyskusje na wykopie, gdzie jednego dnia wyzywają mnie od komuchów a później muszę tłumaczyć że nie jestem prawakiem( ͡° ͜ʖ ͡°)
Generalnie to jestem liberałem: nie nazywam razem komunistami żeby orać "lewactwo", tylko ze względu na ich poglądy. Zdaje sobie sprawę z tego, że nie postulują oni własności środków produkcji dla pracowników, co jest podstawą komunizmu. Pamiętaj jednak, że poglądy ewoluują i
Zdaje sobie sprawę z tego, że nie postulują oni własności środków produkcji dla pracowników, co jest podstawą komunizmu.


@Bounty: No czyli nie są komunistami bo ty tak uważasz.

Razem i ich 75% podatek to jest okradanie przedsiębiorczych ludzi, w dodatku widziałem wpisy ich działaczy, gdzie chwalą Chiny i naśmiewają się z Ujgurów.


Podatki progresywne to nie komunizm. A z Ujgurów naśmiewała się Michalina Szwed i Kuba jakiśtam, który nie są w
@reynevayen: Dobrze, właściwie to zbiłeś moje argumenty, żebyś się zbytnio nie cieszył to szczerze mówiąc miałem je słabe( ͡° ͜ʖ ͡°) Mojego zdania o nich nie zmienisz, dalej uważam ich za najniebezpieczniejszą obok szurfederacji partię w sejmie. Aczkolwiek mogę przyznać, że wygrałeś tę dyskusję, jeśli komunizm zdefiniujesz tylko jako społeczną własność środków produkcji to razem nie jest partią komunistyczną.