Wpis z mikrobloga

@arinkao: „eksperci” udają ze maja jakaś misje, ze łącza ludzi w pary itd. A prawda jest taka żeby tylko nakręcić oglądalność i żeby ludzie mieli o czym gadać. Na końcu wyjdzie czy nie wyjdzie umyją ręce i powiedzą ze któraś ze stron poszla na łatwiznę i za mało się starała
@arinkao: No na pewno osoba która potrzebuje pomocy jest Maciej, widać ze ma problemy ze sobą. Sam nawet o tym mówi. Może to przez matkę alkoholiczkę,
Swoją droga mam ogromna nadzieje ze nie będzie na tyle dobroduszny żeby zaprosić ją na swój ślub. Kamil mi przypomina trochę Darka z poprzedniej edycji (nie pamietam już która). Nie ma chłopak jaj, osaczony przez baby. Miał się usamodzielnic a wrócił do matki do domu
@shnitzel: Wrócił do domu jak zrobił się głodny i miał już brudną bieliznę do prania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ciekawe gdzie jest haczyk, też sie zastanawiam.
Czemu psychiczna ci się wydaje? Nic nie zrobiła dziwnego.
@shnitzel: ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może jest podniecona programem, niektórzy mają tyle energii po prostu. Wydaje mi się że roztrzepane osoby potrzebują właśnie spokojnych w miare ludzi którzy je przyhamują i będą pamiętać o rachunkach a nie zdołują byciem nudziarzem. Fajne te Twoje rozkminy.
@shnitzel: Ja też, w pierwszych takich odcinkach pokazałabym się pewnie podobnie, bardzo ekstrawertycznie a przecież nie jestem taka na co dzień, umiem siedzieć z przegrywami na wykopie i introwertykować :)
Mimo wszystko myślę że to lepsze niż osoby bez entuzjazmu, pełne zahamowań, kompleksów, ciągle kontrolujące wszystko flegmy czy roboty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@arinkao: Ja to bym nie wystąpiła w takim programie. Nie cierpie być w centrum uwagi, nienawidzę imprez typu wesela :D nie jestem introwertykiem, bardzo lubię ludzi ale znow tez jestem typem samotnika i co można to można ale co za dużo mnie przytłacza. W ogóle mysl ze ktos odgórnie wybierze dla mnie meza niekoniecznie stosując się do moich wytycznych (bo tak przecież było u niektórych) jest przerażająca :D potem ten cringe