Wpis z mikrobloga

Gra nad grami, a przygodę zacząłem po ograniu #cyberpunk2077 Naprawdę, nie dziwię się wielkim oczekiwaniom od #cdprojektred po tym tytule. Dla mnie absolutna rewelacja. Końcówka Krew i Wino wycisneła że mnie łzy. I to nie dla tego, że fabuła mnie do tego zmusiła. Po prostu wiedziałem, że to koniec tej wspaniałej historii. Nie dziwię się teraz fanom i akcjonariuszom, że mieli tak wielki apetyt na rozwój kolejnych gier tego studia. Obym doczekał kontynuacji tej wspaniałej sagi :)

#wiedzmin3 #gry
  • 7


@Nihas: zrób sobie chociaż dodatki, fabuła główna jest imo ciekawa ale bardzo rozwleczona na misje których część można by #!$%@?ć bo są monotonne, ale dodatki to wciskają w fotel, Serca z Kamienia ma w #!$%@? takich momentów, że zbierasz szczękę z podłogi podziwiając pomysłowość twórców fabuły i jakość wykonania detali przez deweloperów.

Krew i Wino jest moim ulubionym dodatkiem ale to bardziej z powodu ilości dostarczonego contentu, jeśli chodzi o samą
@LuxEtClamabunt: krew i wino ma swietny setting (jakze inny od brudnego i ponurego velen), fajne potwory i zadania poboczne, ale jesli chodzi o walory stricte fabularne, historie i to jak różne, pozornie niezwiązane wątki (napad na borsodiego) się zazębiają to jest miazga. i to jak postacie poboczne są rozpisane, jak zostaly odegrane - fenomenalny poziom.

widac, ze tamci scenarzysci dawno z CDPR odeszli, bo zadna historia z cyberpunka nie zblizyla sie