Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 49
43 486 + 13 + 104 = 43 603

Czwartkowa podróż do roboty tam i z powrotem, bo kluczy zapomniałem :D

Dzisiaj pierwsze #100km w tym roku. Od samego początku coś mi nie pasowało, a to kopytka zmęczone, a to piździ, a to mi się nie chce, a przejechałem dopiero 20 kilometrów :D
Pogoda zrypana, miało być słonko i było. Na przemian ze śniegiem i zachmurzeniem. Mroźny wiatr, odbierający wszystkie chęci, później się okazuje że albo wieje w ryj albo z boku xD WTR nuda niesamowita, nic się nie dzieje poza wiatrem, brak mamusiek z gówniakami, tak to chociaż jakaś atrakcja by była xD
Kurła, muszę jakieś ogrzewacze do butów kupić, bo mam dosyć tej pogody i odpadających stoopek. Ogrzewanie ich w domu przez pół godziny to jednak nie dla mnie ()

#rowerowyrownik #rower #rowery #triban #wykoptribanclub #szosa #gravel

Wpis dodany za pomocą tego skryptu
guru8 - 43 486 + 13 + 104 = 43 603

Czwartkowa podróż do roboty tam i z powrotem, bo ...

źródło: comment_1615059777pbbgCsqnBHPLB8AHwfAWfb.jpg

Pobierz
  • 12
@krabozwierz: Nawet myślałem nad tym, ale nie ufam aż tak chińskiej elektryce xD Bałbym się, że dojdzie do zwarcia i by mi kulasy poparzyło :D Poza tym perspektywa bycia podłączonym cały czas pod powerbanka to mi się nie widzi, bo powerbank ma być u mnie pod co innego podłączony ;)
Bardziej mi chodziło o jakiś termofor xD
@cezeterson: Wiem, że gdzieś takie widziałem :D Muszę się przejechać po nie, bo nie wytrzymie xD Chociaż wątpię by pomogły na moje dolegliwości. Znając moje szczęście odejrzewam, że przez dwie godziny dadzą lekkie ciepełko, powodując potop w butach, a później to będzie można stopy odcinać xD
@againcognito: Kurde, ja to jednak mam dziwne wizję, że wpadam po kolana w kałużę i dochodzi do zwarcia xD Ale chyba je wezmę, bo pamiętam że to chyba tanioszka była, a mój komfort termiczny chyba jednak zwycięży z bezpieczeństwem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko teraz nie mogę tego u Ciebie znaleźć xD