Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się czy nie wyprzedać wszystkiego innego i wjechać all-in w gme.
Co sądzicie mirki?
+ Nawet jakby nie było squeezu to 300$/akcja wjedzie miękką fajką
+ Po dokupieniu miał bym około 200 akcji GME
+ Po wyprzedaniu wszyskiego miał bym udokumentowaną stratę na obniżenie belki ( ͡ ͜ʖ ͡)

- Brak dywersyfikacji portfela ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gme #gielda
  • 24
@Heisenberg98: ja sam sie zadtanawiam nad zakupem ale teraz nie bedzie tak lateo jak w styczniu. Wtedy fundusze nie byly przygotowane wiec cena wywindowała. Teraz moze bujac ta lajba i ludzie zaczna uciekac przy 200 dolcach. Moje przeczucie. Chyba ze bedzie to slynne momentum i ktos znany skomentuje sytuacje.
@szklisty: Juz mieliśmy 200$ na afterze/pre markecie w tym miesiącu, więc myślę że 250$ będzie łatwo. Wtedy mógł bym zacząć cząstkowo wyciągać kapitał, tak żeby wyjść na zero, ale reszta co zostanie, to niech się dzieje wola nieba (grubasów XD)
@infamouz: Nie sprzedałem jak spadło z 480 do 38, to czemu teraz miał bym sprzedać? A kasa którą chce włożyć jest typowo na giełdę. Oprócz spadków na gme to przeżyłem spadek $NIO, z 90%+ na 10%- i $BB również na 40%- @Rabusek: Żebym teraz wyszedł na 0 musiało by spaść poniżej 20$. Jeśli bym dołożył jutro kolejne ponad 50 akcji to żebym wyszedł na 0 w obrębie całej inwestycji to