Wpis z mikrobloga

Zrobiłem podsumowanie warunków jakie musi spełniać facet żeby zdobyć dziewczynę. Jeśli coś przeoczyłem to dopiszcie w komentarzach.

1. Trzeba być przystojnym: co najmniej 185 cm wzrostu, twarz 7+/10 czyli prostokątna twarz, oczy łowcy, piękny uśmiech, duża szczęka z pięknym zębami ale delikatne rysy twarzy, szerokie barki ale wąskie biodra, codziennie myte, stabilne dobrze ułożone włosy,

2. Oprócz wyglądu są inne warunki, trzeba być inteligentnym, wiedzieć dużo o świecie, być zabawnym, troskliwym, mieć męski przepełniony emocjami głos, mieć kolegów, zainteresowania i bez nałogów, zarabiać co najmniej średnią krajową, mieć samochód, nie mieszkać z rodzicami nawet jeśli się kocha rodziców i mieszkają w dużym domu.

I oczywiście facet jeszcze musi się starać o dziewczynę.
I to wszystko po to żeby zdobyć nawet szarą myszkę.

A jak to wygląda od strony dziewczyn wystarczy że ubierze dupę w leginsy i od razu chłopak zdobyty.

#przegryw #blackpill #zwiazki
  • 18
@Bezi1538: te wszystkie problemy i wymagania to dla kobiet które są świadome własnej wartości, czyli 8+.
Wystarczy obniżyć wymagania i nagle zdobycie kobiety jest wręcz aż za łatwe.
Trzeba być przystojnym: co najmniej 185 cm wzrostu, twarz 7+/10 czyli prostokątna twarz, oczy łowcy, piękny uśmiech, duża szczęka z pięknym zębami ale delikatne rysy twarzy, szerokie barki ale wąskie biodra, codziennie myte, stabilne dobrze ułożone włosy,


@Bezi1538: mam to wszystko poza oczami łowcy i dużą szczęka, a nie mam żadnego brania więc chyba całą resztę można skreślić i zostawić tylko szczękę xD
@kosti9191: ja mam wszystko procz wielkiej szczeki, mam lekko ponad przeciętną ale z hollow cheeks. A oczy lowcy robia robote i to bardzo duza. Dajmy takiego sean o pry wcale nie ma wielkiej szczeki. Wiec raczej zostawic wszystko a skreslic ogromna szczeke od niej bardziej licza sie kosci policzkowe.
@Bezi1538: na ilość kolegów lub jakieś pierdo detale typu budowa twarzy co do milimetra nikt nie zwraca za bardzo uwagi, zębów też raczej nikt nie mierzy drugiej osobie, wystarczy je mieć zadbane, w normie (nie jakieś licówki z Instagrama).

Mycie włosów to chyba nie jest jakieś wielkie osiągnięcie.