Wpis z mikrobloga

@Agnsad: Stary, to tylko nieudany żart, bo wziąłeś go na serio widzę. Dziewczyna po prostu nie w moim typie, jak najbardziej rozumiem, że komuś się może podobać i się podoba. Ja bym jej super laską nie nazwał, bo jej uroda jest raczej specyficzna; za super laskę uznałbym dziewczynę, która podoba się 9/10 facetów :P
Także luzik.
@PtaszynaXD: no taki Piotr wybiera Walerianę i mamy jego profil psychologiczny. Poprawia urodę, zaxzesuje nieistniejące zakola, brak mu dystansu, zagotowuje się na wyraz "głupi",chce czuć się pewny po 3 dniach w parze, sprawdza Walerię wzbudzając zazdrość. Nie jest pewny siebie.

Jak wszedł w pierwszym dniu powiedział: najbardziej podoba mi się Ola (blond) ma super ciało.

Ale... Waleria nie ośmieszy go odrzuceniem. Po odrzuceniu gość tak zakompleksiony byłby wrakiem.

Wiec boi się
@Agnsad: Przepraszam w takim razie za zwrot, którego użyłem ;) Jeśli chodzi o mnie, to mało oglądam, nie znam więc wszystkich aktorek, natomiast panie, które mi się podobają w tym programie to Ania oraz Aleksandra. Taki mam gust, nic nie poradzę... Ola, o której mówisz kompletnie nie jest podobna do tych dziewczyn, przynajmniej według mnie. I odnosząc się do Twojej odpowiedzi do @PtaszynaXD to w ogóle nie chodziło mi o charakter,