Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@KyTh4

takie memy tylko sprzyjają narracji TVP jakoby w tej aferze chodziło o przekleństwa, podczas gdy to najmniejszy problem. Z nagrań wynika że typ łamał prawo i jest bardzo wątpliwie moralną osobą i to o tym powinny być memy.

Trochę tak ale nie do końca. TVPiS z przeklinania rozgrzesza Obajtka bo to jest dla nich najgroźniejsze. Zrobiono przez lata z Obajtka wspaniałego wnusia który jest taki mądry i taki zdolny i tak
@KyTh4 a ja powiem że dla mnie język w jaki sposób ludzie się wypowiadają ma znaczenie. Jednak wychodzi wtedy kto jaki ma poziom kultury i wychowania. I bardziej prawdopodobnym jest że jak ktoś przeklina to będzie chciał mnie oszukać. W tym przypadku myślę że ta zasada nawet pasuje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pss8888: TVP rozgrzesza Obajtka z przekleństw właśnie dlatego, że to najlżejsza z rzeczy o którą jest oskarżany. W całej tej obronie chodzi moim zdaniem właśnie o to, żeby ludzie nie rozmawiali o pozostałych zarzutach. TVP milczy na pozostałe tematy, a robi medialna burzę o jego przeklinaniu, dzięki czemu wszyscy zapominają o pozostałych problemach
@Korfanty39:

za takie memy mogę mieć wizytę czarnych o 6rano ...


No trudno. Swoje odsiedzisz, a za 20 lat będziesz bohaterem i pomoże Ci to w karierze, a za 50 lat będą ulice Twojego imienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)