Wpis z mikrobloga

Moc Wykopu!

Kolejny Mireczek zawitał do mojego studia (nory). Czarne Avensis (spodziewałem się srebrnego, więc cieszę się bardzo) za chwilę zostanie umyte i zdekontaminowane, następnie one step i smarowanie woskiem Swissvax.

Dzisiaj analogowe zasłonięcie rejestracji, żeby nie było zgadywania blach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeszcze raz wielkie dzięki Wykopi za wsparcie! Za lajki na fejsie i sugestie we wiadomościach! Serio dziękuję bo leżąc w wyrze myślałem, że rach ciach i będę CEO, ale szybko się okazało, że nie tak szybko panie Fogz.

Zakładam kalosze i do roboty - jutro pokaże efekty.

https://www.facebook.com/wypolerowany/

#wroclaw #autodetailing #detailing #motoryzacja #wypolerowany #toyota #wlasnafirma
Foxio - Moc Wykopu!

Kolejny Mireczek zawitał do mojego studia (nory). Czarne Avens...

źródło: comment_1615289694giMnekB74L4NQrsGeE7wre.jpg

Pobierz
  • 15
@Foxio: podjąłeś ciężki kawałek chleba.
reklama przez wykop to wspaniały zasięg jak widzisz i ludzie bardzo wdzięczni jeśli robota jest dobrze zrobiona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale jak chociaż raz gdzieś ci się delikatnie noga powinie i trafisz na nadgorliwca z wypoku to będziesz tutaj krytykowany i wyśmiewany przy każdej okazji przez najbliższe 10 lat ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜
@jacakk: no właśnie, chciałem poprawić stronę i tak ją poprawiłem, że sam widzisz jak wyszło. Fachowy webdev.
@kapitan_knur: muszę robić tak, żeby się nie powinęła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kanye__West: daj na PW wieciej danych typu auto i co chciałbyś z nimi zrobić
@Dolan: One step jeden dzień roboczy - ale wszytko wychodzi w praniu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Foxio:
Fogziu, weź mnie powiedz jak uratować miękki dach w kabrio. Cały się lepi. Nawet myłem go jakimś żrącym badziewiem i aż kolor schodzi a lepi się dalej, więc domyślam się, że to jakieś plastyfikatory z samego winylu a nie klej z drzewa...
@Endrius: Nie będę tutaj zgrywał eksperta, nigdy nie robiłem miękkiego dachu - ale jeśli podczas czyszczenia schodził kolor to daj dzwoń po studiach w okolicy. Jedyne co robiłem to impregnacja w nowych autach, ale tam wystarczyło zwykłe mycie.