Wpis z mikrobloga

@Tommy__: wiesz, trochę śmiesznie widzieć, jak ktoś pisze do zagranicznej marki, bo jakaś loszka - która nie jest ambasadorką i zrobiła małe lokowanie produktu, 3 tygodnie temu bo jakaś afereka na story się wydarzyła w polszy

Jako osoba, która zajmuje się kontaktem i negocjowaniem z influ śmiecham motzno xD

Wiesz, nie mamy wpływu na dramy jutuberów, czy influ. Jasne gdyby to był AMBASADRO MARKI (typu E. Chodakowska i addidas), wtedy
  • Odpowiedz
@ProResHq: Ale ja w wiadomości nie przedstawiałem żadnych zarzutów wobec tej firmy, nie szkalowałem jej, tylko zapytałem czy popierają takie zachowanie jak na filmie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tommy__: Chciałeś po prostu jej do*#!$%@?ć, żeby firma się dowiedziała i zabrać jej współpracę.

Poza tym, firma nie identyfikuje się z dziwnymi poglądami ludzi, które zostały wypowiedziane po współpracy, która miała miejsce 3 tygodnie temu

Ale byle się doj*ebać dla zasady
  • Odpowiedz
@Klepajro: Jestem kobietą i daleko mi do feministki. Po prostu śmieszy mnie robienie takiej vendetty i pisanie do firm ku jakiemuś „dobru”, którym jest tak naprawdę spowodowanie tego, żeby laska straciła współpracę, chęć jakiegoś doj*ebania, zgnojenia kogoś. Jeszcze rozumiem, gdyby to był ambasador, OP był fanem marki i chciałby wyrazić swoje oburzenie, że marka - z którą się utożsamia - ma taką osobę jako swoją twarz. A tak, to tylko jakaś
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: Dalej nie rozumiem sensu robienia takiej guwnoburzy. Laska sie osmieszyla i tak stracila wizerunek, pewnie sporo firm juz zakonczy wspolprace. Sama siebie zaorala najlepiej. Nie rozumiem takiego roztkliwiania tego
  • Odpowiedz
  • 2
@ProResHq A ja uważam że OP dobrze zrobił. Zobacz wypowiedzi tej babki, ona sama na siebie to ściągnęła i nie wyciągnęła wniosków. Brnąc dalej w bagno trzeba się liczyć z tym że potrafi ono wciągnąć, a gdyby przeprosiła to by nie było tematu ( ͡º ͜ʖ͡º).
  • Odpowiedz