Wpis z mikrobloga

#youtube #google #przegladarki #firefox #chome #internet #pytanie #pc #pcmasterrace #web
Do czego służy przycisk "USTAW PRZYPOMNIENIE" na YouTube?
Kilka razy to klikałem, ale nigdy nie przynosiło żadnego skutku - żadnego przypomnienia, w żadnej postaci.
Ani na maila, push w przeglądarce, w dzwoneczku na YT - no nigdzie.

Jak to działa?

W ogólnych ustawieniach YT mam wszystkie powiadomienia włączone.

Jedynie wybranie "Wszystko" w dzwoneczku, obok przycisku SUBSKRYBUJ - powoduje przychodzenie powiadomień np. o lajwach.
Takie indywidualne dla konkretnego filmu - nie.
milymirek - #youtube #google #przegladarki #firefox #chome #internet #pytanie #pc #pc...

źródło: comment_1615556687W5nip5j4UvD4XHOKoZ72JJ.jpg

Pobierz
  • 3
@milymirek: Druga irytująca rzecz na YouTube to włącznie się napisów PO ANGIELSKU, mimo że są dostępne napisy PO POLSKU.
Język YouTube, przeglądarki, systemu mam normalnie ustawiony na polski, ale napisy i tak zawsze włączają się domyślnie po angielsku.
Muszę zawsze ręcznie sprawdzać, czy czasem nie ma wersji polskiej i je ustawiać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@milymirek: hmm dziwne, mi zawsze jakiś push na androidzie przychodził z przypomnieniem albo w yt na dzwonku, może to wina przeglądarki że niby klikniesz, ale tak jakby yt nie dostaje tej wiadomości że zaznaczyłeś, spróbuj na innej przeglądarce

A napisy to norma, jak na angielskich filmach wyłączam wszystkie napisy bo mi przeszkadzają, to przechodzę później w polski yt i napisy po polsku mam xd
@szczekacz666: Sprawdziłem na Chrome i zostawiłem Chrome z otwartą główną stroną YouTube i czekałem do momentu(godziny) premiery filmu, do którego ustawiłem powiadomienie.
Nadal brak jakiegokolwiek powiadomienia.

Czy to może przychodzi wyłącznie na telefon?
Tylko by mogli to jakoś oznaczyć...