Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Aaaa kurde wkurza mnie już ta. Sprawdziłem na ich stronce komp jest potrzebny, naoglądałem się trochę jak inni grają i myślę sobie, że to właśnie jest dokładnie taka gra, jaką szukam. A to się okazuje, że nawet przy dowscalingu nie da się grać jak człowiek, o ile w ogóle uda się dołączyć do gry. Większość czasu jak tracę sprzęt to przez komunikat CONNECTION LOST. I te wieczne ściny. Bariery 45 FPS nie da się przebić, chyba że ewentualnie na factory przy dobrym wietrze. Nie wiem jaka rakieta jest do tego potrzebna, ale Battlefielda 4 na ultra mogę odpalić bez problemu w 60 FPS co by się na ekranie nie działo. Szkoda, że optymalizacja jest tak kiepska, bo sam zamysł gry mocno do mnie przemawia i grał bym w to godzinami... Jak myślicie, zmieni się coś w tym temacie jak już wyjdzie to z bety?

Mój kąkuter to i5 3,5 GHz, GTX 1050 i 8gb ram.
Oczywiście zrobiłem chyba wszystkie możliwe rzeczy jakie się da z poradników na optymalizację ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#escapefromtarkov
  • 10
@Cebulator123: mogę powiedzieć ile miałem te ~6 miesięcy temu jak grałem ostatnio. Od tego czasu mogli coś zmienić. Z tego co pamiętam przynajmniej w 45 fpsach mi chodziło, bo dosyć komfortowo mi się grało. Na Woods, Interchange, Customs, Reserve i Factory nie miałem problemów z płynnością, które zapadłyby mi w pamięć. Co do Shoreline to nie pamiętam. Grałem tam bardzo mało.

Tak jak kolega wyżej pisze - SSD bardzo dużo daje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Visq: mówię o kiepskiej optymalizacji, bo z tego co czytam to ludzie nawet na GTXach 2060, mają problemy ze stutterem. I tylko ta gra ma tak wygórowane wymagania ze wszystkiego co grałem, a nie wygląda jakoś szałowo. Nie spodziewałem się że na tym moim starym sprzęcie to będzie śmigać na na full detalach, no ale bez przesady, Warzone nawet mi śmigał.