Wpis z mikrobloga

@wajdzik @NonOmnisMoriar: Ja przestałem oglądać Doctora Who gdy Capaldi się pojawił (po prostu mi się znudziło). Nie wiem, czy Doctor kobieta to dobry pomysł, ale gdybym oglądał i zobaczył, że to nadal trzyma poziom to w sumie spoko (chociaż ja raczej byłem zwolennikiem Doctora faceta, ale tak jak mówię, zależałoby od efektu końcowego), tylko, że jest jakaś taka prawidłowość z filmami i serialami, że tam, gdzie wskakuje na miejsce męskiej roli
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@MisiuMajonez: @zagu: @barteb: @h0man: @Czarny_Klakier:
W nowym Star Treku bardzo rażące jest to skupienie się na emocjach głównych bohaterów bardziej niż na daleko idących prognozach jak będzie wyglądała rzeczywistość za kilkaset lat. Hektolitry wylanych łez przez Burnham przyprawia o mdłości. Mimo to to udało mi się obejrzeć do końca głównie dzięki fajnym efektom specjalnym i średniej fabule. 7/10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@cranberry250: w filmach które podałeś bohaterki nie są głupie i płytkie, a życie nie daje im wszystkiego tylko dlatego że tak chcą. Do swojej pozycji doszły ciężka praca, treningiem, albo zwyczajnie udało im się przetrwać. To czyni bohatera ciekawym, w przeciwieństwie do przykładów OPa