Wpis z mikrobloga

Sytuacja w Polsce w sprawie lockdownu podzielona na województwa z podziałem na kolory. (Otwórz w nowej karcie.)

Tag do obserwowania -> #liczymylockdown

Na niebiesko pokolorowane ostatnie 7 dni.

Plus przy pierwszym komentarzu -> zawołam do następnego

Tabela zawiera średnią kroczącą (7 dniową)

===== NEWS =====

Wersja pełna :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1P5lGkYE2ZFPqVXoqoTxvcd9m9hkB2ZP-XA4a-uAXgZs/edit?usp=sharing

Jeżeli ktoś chce stworzyć ciekawe wykresy i podrzucić to zapraszam.

===== NEWS =====

#idziemypolockdown #koronawirus #narodowakwarantanna
taior3 - Sytuacja w Polsce w sprawie lockdownu podzielona na województwa z podziałem ...

źródło: comment_1615719562HBmYc1tuTACvaPJ3vrBaC4.jpg

Pobierz
  • 24
@taior3: @wedrowycz: Wzrosty trwają od 4 tygodni. Wydaje mi się, że to teraz mamy szczyt, a od przyszłego tygodnia powinno spadać. Prosta analogia - tak wyglądała trzecia fala w hiszpance, 4 tygodnie wzrostów (od 1 lutego do 1 marca 1919, potem spadek), też widoczne lekkie odchyły dla fal w USA w stosunku do Europy. Trzecia fala marcowa nie dogoniła tej drugiej, listopadowej. Wnioski proste, musi być dobrze, bo gorzej być
BobMarlej - @taior3: @wedrowycz: Wzrosty trwają od 4 tygodni. Wydaje mi się, że to te...

źródło: comment_1615721650D3u6QmuO5uqLAsJE6ZkOJK.jpg

Pobierz
niby bardziej zaraźliwa wersja korony tym razem


@dlaczegoniemamtakiejsily: myślę, że wiele osób, które są aktywne zawodowo, społecznie przeszły już chorobę jesienią. Teraz chorują ci, którzy wcześniej siedzieli w domach. Mamy już 1.5mln zaszczepionych drugą dawką, tyle samo oficjalnie przeszło chorobę.