Wpis z mikrobloga

@zapomnialemhaslo: znetu "..Przewodniczący Światowego Towarzystwa Medycznego Frank Ulrich Montgomery uważa jednak, że problemów z AstraZeneką nie można przemilczeć. W rozmowie z gazetą „Rheinische Post” wypowiedział się przeciwko szczepieniu pracowników służby zdrowia tym preparatem, z uwagi na niższą skuteczność.." Czyli szczepimy bo jest tańsza i nie mamy tych droższych i lepszych Pfizera?
  • Odpowiedz
@#!$%@?: no wiesz... praktyki nie zależą od uczelni tak do końca. Idziesz sobie do miejsca X i pytasz, czy Cię przyjmą. I mówią, że ze szczepieniem tak. I kółko się zamyka, bo na tym "wolnym rynku" wszyscy wymagają szczepień
  • Odpowiedz
Czyli szczepimy bo jest tańsza i nie mamy tych droższych i lepszych Pfizera?


@#!$%@?: niestety w czasach globalnej pandemii nie mozemy sobie pozwolic na wybieranie tylko najlepszych opcji, zreszta po szczepionkach Pfizera tez wystepuje reakcja immunologiczna
  • Odpowiedz
@#!$%@?: kolego, Ty poruszasz teraz zupełnie inny temat. O użytkowaniu AstryZeneki. Wcześniej jedyna kwestia jaką podnosiłeś było "wyrzucenie ze studiów". Tak, można wylecieć za niezdanie egzaminu lub niezrobienie praktyk wakacyjnych. Ale to że CIę nie przyjmą na praktyki, to decyzja np. oddziału, nie WUMu.
(oczywiście współczuję jej tej sytuacji)
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Ja umieram przy 36.61. To chyba nie ja robię aferę z tego, że moja koleżanka ma objawy po przyjęciu szczepionki jak masa innych ludzi, które mijają po dwoch dniach.
  • Odpowiedz
@#!$%@?: No i bardzo dobrze, że nie mają. Izrael jasno pokazuje co dają szczepienia. Tam już jest praktycznie wszystko otwarte. Nie mam zamiaru żyć tak latami przez jakieś niedouczone foliarstwo co się bzdur na fejsbuku naczytało.
  • Odpowiedz