Wpis z mikrobloga

  • 685
Taką mam rozkminę. Jak #!$%@? można urlop spędzać w Polsce, siedząc np. dwa tygodnie w Mielnie, albo innej Łebie, wydając często więcej kasy niż za wyjazd zagraniczny, gdzie ma się niemal zawsze pewną pogodę, podczas gdy w PL to często loteria. Przecież taka Grecja, Chorwacja, Hiszpania, czy Egipt oferują zdecydowanie lepszą pogodę, ciepłe morze, a nie lodówa jak w PL i przede wszystkim tańsze wakacje. Dziwie się, że dużo Polaków spędza urlop we własnym kraju. W sumie odkąd jeżdżę za granicę na wakacje, to nie wyobrażam sobie spędzić nad polskim morzem więcej niż trzech dni. Dla mnie Bałtyk jest tylko opcją na krótki weekend, chociaż i tak wiadomo, że na krótki weekend lepsze są Mazury, albo góry ;-)

Płacisz 100 zł za kawałek #!$%@? ryby i piwo, a za granicą za tą cenę #!$%@? owoce morza.

Na prawdę nie rozumiem.

#urlop #wakacje #polakicebulaki #mielno
qwerss - Taką mam rozkminę. Jak #!$%@? można urlop spędzać w Polsce, siedząc np. dwa ...

źródło: comment_16157400662WPWKmr5ignVuLHRLdJUkN.jpg

Pobierz
  • 139
@qwerss: ale taki Marcin budowlaniec nie umie się nawet przywitać po angielsku, co dopiero ogarnąć sobie ćpanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Choć za granicą Polacy też zachowują się jak zwierzęta. Dla niektórych grup społecznych stworzyli nawet polskie wakacje, jedziesz do Egiptu, siedzisz na terenie hotelu, obsługa zna polski a na obiad masz znane polskie klasyki jak kotlety schabowe ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • 975
@Iskaryota Dramat #!$%@? xD Jakiś czas temu szukałem hotelu na urlop i czytałem opinie na google maps, to jakaś Grażyna dała jedną gwiazdkę, bo w hotelu na Lanzarote nie było polskich dań xD #!$%@?, jełopy takie, że dramat. Jedziesz na wakacje do innego kraju i zamiast poznawać nowe smaki, to #!$%@? mielone. Te polskie strefy to dla zwierząt są.