@FanRuskichPierogow Gold 2 wbity w ostatnim meczu, decydujący gol w 121 minucie więc emocji aż nadto :P Kurde, już myślałem że to jakaś appka co wszystko z konta zasysa ale to trzeba fotki robić po każdym meczu, zgadza się?
@FanRuskichPierogow ja o sobie pisałem xD w końcu pytałeś jak tam u nas. Pozazdrościć tego ostatniego meczu, u mnie emocjonalny rollercoaster. Z tą appka hmm szkoda że ręcznie ale i tak kusi, to w ogóle skandal że takich statystyk renifery nie dają w pakiecie
@FanRuskichPierogow: u mnie drugi tydzień z rzędu g3 w ostatnim meczu czyli jest dobrze( ͡° ͜ʖ ͡°) tydzień temu w ostatnim spotkaniu wygrałem 8-7 po dogrywce strzelając dwa gole w 120 minucie :p w tym bez nerwów piątka do przerwy i rq