Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Spotkałem się 4 razy z dziewczyną i nawet nie pozwoliła mi zainicjować kontaktu fizycznego (oprócz jakiegoś przypadkowego dotknięcia w żartach, przytulenia na pożegnanie). Ostatnie spotkanie "tylko 2h", kiedy tak szybko poszła nawet nie zapytałem czemu.. po prostu urwałem kontakt mimo, że potem sama pisała do mnie.

Po jakim czasie w waszym przypadku dochodziło do jakkolwiek intymnej sytuacji, chociażby mały pocałunek? Nie jesteśmy nastolatkami.

#tinder #blackpill #podrywajzwykopem #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #604e080a4fe83c000a9045f9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Spotkałem się 4 razy z dziewczyną i...

źródło: comment_1615753004ecoXAN8ru5pCxGc91kT4O9.jpg

Pobierz
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: Kręciłem z dziewczyną przez miesiąc zanim się spotkaliśmy, na pierwszym spotkaniu tylko tulenie się i pierwsze całowanie (za jej inicjatywą, bo ja jako prawik w każdym calu nawet nie śmiałem tego zrobić), drugie było następnego dnia, tym razem bardziej trzymaliśmy się za ręce (bardziej ja chciałem to robić, po raz pierwszy w życiu), trzeciego dnia z rzędu było już macanie/lizanie po cyckach, mineta, seks, całowanie z języczkiem. Chyba nie muszę