Wpis z mikrobloga

  • 0
@empathetic to była dobra decyzja, że zakończyłam TEN związek. Ale samotność ssie, jest smutno. Nie umiem szukać, nie umiem poznawać, to, że byłego poznałam to był chyba cud. Wiem, że najlepsze lata mi uciekają, a czas zapieprza w niewyobrażalnym tempie.
@xydeN-: bo chciałbym założyć rodzinę, a czas leci, oczywiście wciąż jeszcze mogę, ale w moim wieku to w zasadzie ostatni dzwonek dla mnie, bo zanim pojawi się dziecko, to jeszcze potrzeba czasu na poznanie się, ślub o ile nie będzie wpadki. Poza tym, ostatnio zrozumiałem jak wiele tracę będą samemu, to wszystko co przeżywam mógłbym z kimś dzielić, a nie mogę.
@zoltybalonik: nie trzeba umieć szukać, zakładasz profil na jakimś portalu randkowym czy innym tinderze, dajesz zdjęcie i opis siebie i samo leci. Prędzej czy później ktoś się trafi, a jak nie próbujesz to ciężko będzie poznać kogoś nowego, zwłaszcza teraz przy covidzie jak trzeba ograniczać wychodzenie z domu. Wiadomo, nie ma też co desperacko szukać, ja też mam dość samotności, ale szukać trzeba, bo potem pretensje będą jeszcze bardziej dobijać.
@empathetic: to ile ty masz lat teraz skoro mówisz,że ostatni dzwonek już?
Ja podjąłem decyzję,że chce być sam do śmierci ostatecznie(20lvl here) bo i tak nie mogę liczyć,że kogoś dobrego i podobnego do mnie znajdę nie będąc wydymanym w dupe przez laskę.....
@xydeN-: 37 lat, więc już trochę dużo. Z młodszymi niż 28-29 lat dziewczynami się raczej nie dogadam, wolę raczej kogoś bliżej mojego wieku, więc 30-32 lub nawet więcej, a trzeba najpierw przynajmniej z pół roku czy rok być z sobą zanim się kogoś pozna na tyle dobrze żeby przejść na kolejny level, a to czy potem od razu będzie dziecko to też loteria, a jednak zegar biologiczny bije. O ile dla
@empathetic: stary mam 20 lat już,w przyszłym roku 21... przywykłem przez tyle lat ,że jestem sam i z nikim nie byłem i raczej już nie będę
Współczesny świat i wiek nie dają ludziom wchodzić w związki. Jest dużo singli i wiele osób też nie chce się łączyć w pary,ani żenić ani mieć rodziny.
Całe życie jestem singlem i fakt zawsze myślałem ,że mnie to nie dotyczy i śmiałem się jak znajomi