Wpis z mikrobloga

Czy ktos ma wiecej info na temat napedu w PS5 i tym, że jak w srodku jest plyta to losowo sie odpala na pare sekund co nie wiem 30 min albo godzine? Reddity nic nowego nie ma, miesiac temu gosciu napisal, ze niby support Sony kazal mu zwrocic, ale nie wierze, ze to blad hardware, tylko cos po stronie softu, ktos zglebial temat?
#ps5
  • 29
@camos: też tak mam w PS5 może nie co pół godziny ale tak raz na 1-2h się zakręci na 10-30 sekund. Moja PS4 była na tyle głośna że nie zauważyłem czy też tak się działo. Napęd w PS4 był też cichszy niż ten w PS5 ten u mnie brzęczy i drga jak powalony xD
@bartush panie, ale płyta obraca się w #!$%@? razy na minutę, fizyki nie oszukasz. Konsola to nie produkt premium, żeby inwestować w #!$%@? w idealne wyciszenie. A znowu wyciszenie pogarsza cyrkulację powietrza i możliwości chłodzenia...
@bartush: to już cewki niemodne i teraz cichość psuje napęd?

Wy bez dźwięku na tych konsolach gracie po nocach przed mamą czy coś?

Jak siedzisz w słuchawkach to przecież nie słychać. Jak siedzisz przed tv to też średnio bo dźwięk z tv i odległość.

Problem pojawia się w momencie gdy podłącza się konsole do monitora i siedzi obok niej. Ale tych osób mi nie szkoda bo grają na 24 calach. Jakbym
@Co_to_bedzie: czekaj, czekaj, bo trochę #!$%@? pod swoją teorię :D Mi cewki nie przeszkadzają, przeszkadza napęd który powoduje, że cała konsola wpada w jakiś rezonans i przy siedzeniu 3,5m od konsoli i TV i tak to słyszę - odpalasz konsolę, wibruje jak #!$%@?, grasz i co godzinę wibruje tak samo. Przy normalnym ustawieniu głośności też to słychać, a jak mam siedzieć na siłę jak zwierzę w słuchawkach, żeby nie słyszeć napędu
@bartush: nawiązuje do beki z graczy ps, którym najpierw przeszkadzały cewki. A teraz tobie psuje całą cichosc napęd xD i mam złą wiadomość. Nie wibruje w taki sposób żeby był rezonans, tylko słychać. Masz coś ze swoją konsolą.
@Co_to_bedzie: zamiast grać, to przytulają uszy do obudowy konsoli. Wymyślanie na siłe, konsola za 2k, żaden sprzęt premium, a ludzie srają się jakby maybacha kupili.

Sam mam ps5 - napęd się włącza, wentylator ok o dziwo, ale nie przeżywam wszystkiego jak mrówka okres.

Przeszkadzają wam dźwięki, to wracajcie do ps4 - w końcu tamta konsola nie pracowała jak odrzutowiec w stresie ;)
@mac4333: tak kategorycznie ze spadać to bym nie powiedział. Ale najpierw tag był zasrany bo się nie dało kupić konsoli. Potem tag był przejęty przez gości którzy za hajs odstępowali prawo kupna. Rownolegle pojawiły się cewki i wiatraki. A teraz wszystkim jest za głośno. A na koniec pojawia się argument, że Xbox cichszy. No cichszy. I co z tego? Pod spodem gościowi przeszkadza mechanizm włączania się aktywnych trogerów xD dajcie spokój
@Co_to_bedzie: gorzej jak robią po 3 zwroty i czwarta sztuka też jest WADLIWA bo napęd się uruchamia albo bzyczy przy wielogodzinnym graniu. I wciąż jest to wada kolejnej konsoli a z pewnością nie zryty beret nabywcy? Za pare miesięcy jak na luzie będzie można kupić wszędzie konsole to nie w polsce bo każdy z wykopu będzie najpierw sprawdzał kilka sztuk ( ͡º ͜ʖ͡º)