Wpis z mikrobloga

Posiada ktoś i jest w stanie polecić chiński interkom na #motocykle ? Zależy mi na możliwości łączenia z innymi markami, możliwości połączenia między 3/4 ludźmi i możliwości rozmów i słyszenia wszystkich jednocześne. Jakość rozmów wiadomo, im lepsza tym lepiej, kasa do ok. 250 #interkom
  • 9
@Hiter: Moim zdaniem nie ma takich - za dużo wymagań. W tej cenie polecam T-COM. Umożliwia rozmowę tylko 2 osób. A do rozmowy w grupie używać smartfona sparowanego z tym interkomem. Ma to taką wadę, że potrzebny jest zasięg GSM.

W wyższych kwotach pewnie dało by się coś znaleźć. Ale możliwość łączenia się z innymi markami jest chyba nie do przeskoczenia.
nawet u "lepszych" producentow mozliwosc polaczenia jest ogranioczona do marki wlasnej, niby costam czasami da sie sparowac z innym intercomem ale to droga przez meke i gubi polaczenie co chwile.
Rada jest jedna kup to co maja juz znajomi z ktorymi jezdzisz/bedziesz jezdzil, albo tak jak kolega @rama88 sugeruje smartfon i grupowa rozmowa po necie
@Hiter: Podstawowa zasada kupowania inerkomu to brać to samo co koledzy. Jeśli nastawiacie sie na chinczyka to brać jedną firme. Jak Sene to Sene, a nie kombinować. Potem sie okazuje ze taka sena pozwala sparować tylko jeden interkom obcej firmy a reszta musi być Seny. Nie kombinować tylko sie dogadać z kumplami.

Osobiście mam chińczyka Freedconn z kumplami i jestem zadowolony. Bateria starczy na cały dzien konferencji , zasieg spoko, mozna