Wpis z mikrobloga

@niemamswojegologinu: A co ci architekt zawadził? Deweloper #!$%@? dla jeszcze kilku złotych z metra działki zrobiłby przytulną kawalerkę nawet ze schowka na miotły, co ma mu architekt powiedzieć? Nie panie ja już nie chcę u pana pracować? xD to klienci debile psują rynek kupując nawet takie dziuple (albo je potem wynajmując), dając januszerce sygnał zwrotny: "tak robić, jeszcze ciaśniej śmiało zmieścisz, i tak to kupię xd"
  • Odpowiedz
e schowka na miotły, co ma mu architekt powiedzieć? Nie panie ja już nie chcę u pana pracować? xD to klienci debile psują rynek kupując nawet takie dziuple (albo je po


@salad_fingers: No to jest racja, że polak kupi byle gówno :) Ale to architekci mając kubature budynku upychają tam mieszkania aka schowek na miotły. Gdyby inaczej to rozplanowąć, zrobić jedno większe mieszkanie etc. ale jak napisałeś Inwestor aka Patodeweloper trzyma
  • Odpowiedz
@zdzislaw29 bardzo dobre mieszkanko. Jak mas psa to super się będzie rzucać piłeczka w tym korytarzu. Jak nie masz psa to sobie zawsze możesz ogarnąć ze schroniska. Pozdrawiam cieplutko.
  • Odpowiedz