Wpis z mikrobloga

@ziel0ny: Spoko jest, przesadzasz. Daj jeszcze jakąś fotkę.
Na tych które wrzuciłeś jakiś blady wyszedł / mało kontrastowy.
Może spalona farba na wydechu / wydechy zachodzące rdzą ?
Trochę brudu z butów załogi (ciemniejszy od tła), może załodze coś się rozlało na pancerz ?
Może podczas naprawy wymienili jakąś część w polu na pomalowaną w inny sposób, ewentualnie nową ?
Może "mniej regularnie" pobrudzone koła ?

Generalnie jest super, tylko urozmaić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fantazm: w kilku miejscach terpenryna farbę zdarłem i musiałem poprawiać, koła były drugi raz malowane między innymi z tego samego powodu i dużo detali się zalało. Ogólnie nie potrafię robić weatheringu z jakimś ładem tylko zawsze mi wychodzi taka sraka bezmyślna. Ten miał być delikatnie przybrudzony ale żeby wszystko zamaskować zrobię go mocno okurzonego i jak najszybciej o nim zapomnę. A no i jedno z kół napinających jest połamane, bo się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@J_A_N: ogólnie to jeszcze nie uznałem go za skończonego, tak wrzuciłem bo już nie mam na niego siły, jest blady bo całego go pigmentem zasypałem żeby zakryć to co #!$%@?łem wcześniej. Ogólnie to dzięki za te porady bo są zajebiste, nigdy mi nie przyszło do głowy że jakaś część może być w trochę innym kolorze ze względu na polowa wymianę. Koła jak wyżej pisałem już raczej nie od ratuje, zawsze mam
@ziel0ny @thelightful: Generalnie wyszedł super, a żeby nie wyglądał na zbyt nowy to dodaj trochę śladów bytowania załogi.
Np. wyobraź sobie którędy załoga się przemieszcza (poszukaj jakiś archiwalnych fotek), zostawią ślady butów, smarów, oleju, benzyny, ropy itd.
Np. na pewno wyłazili na dach przez włazy (tutaj np. czarny wash z dużą ilością rozcieńczalnika - robisz taką kałużę koło krawędzi włazu i aplikujesz wash).
Pokrywy silnika, tam na pewno się działo, nikt
@ziel0ny: I jeszcze jedno, wnętrze jest za czyste, wyobraź sobie ze kilku chłopa podróżuje w takiej puszce przez jakiś czas.
No i jeszcze strzeli sobie, tu cos naoliwi, tu coś naprawi, cos spadnie itd