Wpis z mikrobloga

Cześć! Dziś potrzebuje od obserwujących #kuchniamg78 małej pomocy!

Jak pewnie wiecie (albo i nie) mimo iż kanał ma prawie rok niestety cały czas mamy mały problem z wyszukiwarką, która na frazy "Top Gar" oraz "TopGar" cały czas pokazuje wyniki wyszukiwania dla kanału motoryzacyjnego "Top Gear".

Mniej spostrzegawcze osoby nie zauważają niestety informacji o tym, że zostały im pokazane inne wyniki wyszukiwania niż oczekiwali i powinni wtedy kliknąć jeszcze na tekst małym druczkiem, że chodzi im o "Top Gar".

Możemy to zmienić!

Jeśli liczba wejść na kanał przez wpisanie fraz "Top Gar" lub "TopGar" wzrośnie to z czasem YouTube przestanie proponować kanał motoryzacyjny o podobnej nazwie. Byłbym bardzo wdzięczny gdybyście mieli to na uwadze i czasem kiedy chcecie wejść na mój kanał zrobili to przez wyszukiwarkę. YouTube będzie Wam to utrudniał ale z każdym takim wejściem przybliżamy się do szansy, że kanał będzie łatwo znaleźć za pomocą wyszukiwarki.

W skrócie co należy robić:
1) kiedy chcesz wejść na mój kanał w wyszukiwarkę wpisz "Top Gar"
2) gdy pokażą Ci się wyniki dla Top Gear kliknij "Zamiast tego wyszukaj "Top Gar"
3) kliknij w poprawny kanał albo jakiś mój film i bierz się za przygotowywanie jakiegoś smacznego dania :D!

PS Jak coś to na kanał się da wejść też bezpośrednio wpisując w przeglądarkę www.topgar.pl

Z góry dziękuje za pomoc!

Pozdrawiam,
Mg78
Pobierz MG78 - Cześć! Dziś potrzebuje od obserwujących #kuchniamg78 małej pomocy!

Jak pewn...
źródło: comment_1615894904QYcUihz8OMKs9OSdzmI9et.jpg
  • 28
@Sethus: Dziękuje! Myślę, że to właśnie długotrwałe robienie tak przez większą liczbę osób może przyczynić się do zmian jeśli chodzi o sposób prezentacji wyników wyszukiwania :)
"Top Gar" oraz "TopGar" cały czas pokazuje wyniki wyszukiwania dla kanału motoryzacyjnego "Top Gear".


@MG78: pff, zacznij gotować w samochodzie i wrzucaj kontent na DriveTribe. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)