Wpis z mikrobloga

Cześć! Dziś potrzebuje od obserwujących #kuchniamg78 małej pomocy!

Jak pewnie wiecie (albo i nie) mimo iż kanał ma prawie rok niestety cały czas mamy mały problem z wyszukiwarką, która na frazy "Top Gar" oraz "TopGar" cały czas pokazuje wyniki wyszukiwania dla kanału motoryzacyjnego "Top Gear".

Mniej spostrzegawcze osoby nie zauważają niestety informacji o tym, że zostały im pokazane inne wyniki wyszukiwania niż oczekiwali i powinni wtedy kliknąć jeszcze na tekst małym druczkiem, że chodzi im o "Top Gar".

Możemy to zmienić!

Jeśli liczba wejść na kanał przez wpisanie fraz "Top Gar" lub "TopGar" wzrośnie to z czasem YouTube przestanie proponować kanał motoryzacyjny o podobnej nazwie. Byłbym bardzo wdzięczny gdybyście mieli to na uwadze i czasem kiedy chcecie wejść na mój kanał zrobili to przez wyszukiwarkę. YouTube będzie Wam to utrudniał ale z każdym takim wejściem przybliżamy się do szansy, że kanał będzie łatwo znaleźć za pomocą wyszukiwarki.

W skrócie co należy robić:
1) kiedy chcesz wejść na mój kanał w wyszukiwarkę wpisz "Top Gar"
2) gdy pokażą Ci się wyniki dla Top Gear kliknij "Zamiast tego wyszukaj "Top Gar"
3) kliknij w poprawny kanał albo jakiś mój film i bierz się za przygotowywanie jakiegoś smacznego dania :D!

PS Jak coś to na kanał się da wejść też bezpośrednio wpisując w przeglądarkę www.topgar.pl

Z góry dziękuje za pomoc!

Pozdrawiam,
Mg78
MG78 - Cześć! Dziś potrzebuje od obserwujących #kuchniamg78 małej pomocy!

Jak pewn...

źródło: comment_1615894904QYcUihz8OMKs9OSdzmI9et.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@bordoprzekletywzielonkezaklety: Nazwa mi się bardzo podoba a algorytm wyszukiwarki się z czasem do niej dostosuje.

Nie przewidziałem też, że część osób nie będzie na tyle spostrzegawcza aby zauważyć napisu

Wyświetlam wyniki dla top gear Zamiast tego wyszukaj top gar"
  • Odpowiedz
A i jak coś to nie chodzi mi o to aby naklikać teraz 10 razy tyko aby podczas normalnego życia kiedy najdzie Was ochota na wejście na mój kanał żeby np. przypomnieć sobie jakiś film to aby zrobić to właśnie tą metodą :D
  • Odpowiedz
@Sethus: Dziękuje! Myślę, że to właśnie długotrwałe robienie tak przez większą liczbę osób może przyczynić się do zmian jeśli chodzi o sposób prezentacji wyników wyszukiwania :)
  • Odpowiedz
"Top Gar" oraz "TopGar" cały czas pokazuje wyniki wyszukiwania dla kanału motoryzacyjnego "Top Gear".


@MG78: pff, zacznij gotować w samochodzie i wrzucaj kontent na DriveTribe. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bordoprzekletywzielonkezaklety: moj znajomy discpolowiec ma zespol Faster i nagrali piosenke o Tipsach - paznokciach (po angielsku ze slangu znaczy to nieco #!$%@?), wklepujac calosc w YT wychodzi FASTER TIPSY, czyli dla jutuba wyglada jakbys szukal porady jak sie szybciej #!$%@?. Cyk ograniczenia wiekowe i zasiegi na premiere = cały #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MG78: co prawda nie wyszukiwałem nigdy Top Gara, ale że masz w sumie fajne filmy to zrobiłem o co prosiłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz