Wpis z mikrobloga

@Brokatowa: łatwiej mi wymienić brzydkie psy, takie naprawdę paskudne. Te typowo 'ładne' dla większości ludzi, dla mnie są bardzo 'meh' (np właśnie cavaliery, ale to głównie za ich ciapowaty nijaki charakter xD )
@HelterSkelter88: pod warunkiem, że nie blue z pseuducha albo zapasiony bulterier - nie ma nic gorszego xD w ogóle skundlone TTB są brzydkie strasznie ;_;
w pospolitych


@Brokatowa: właśnie o to chodzi. Swoją drogą psy tych ras mają grubo #!$%@? przez takie podbijanie popularności. Pomki są akurat ładne - proporcjonalne o fajnych przyjaznych pyszczkach - mają nos, nie mają opadających powiek ani luźnych fafli z kapiącą śliną, nie poruszają się niezgrabnie jak krowy, nie mają kupy sierści dookoła pyska, która albo skleja się jedzeniem/wodą, albo jest wiecznie zagrzybiała xD pomki spoczko 10/10 ( ͡° ͜
wow, łaadny owczarek
Tak tak, pomki też śliczne, ale wyleciały mi z głowy pozostałe modne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Super ten owczarki szetlandzki, chyba jeszcze nie widziałam :O
@mikaliq: Fajnie wygląda, choć przyznam że ja mam na odwrót, nie lubię jak z psów są robione praktyczne dla ludzi użytki xD
Bo mi się to wydaje przedmiotowe względem psów, ale lubię patrzeć jak niektórzy organizują swoim psom atrakcje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@luk04330: nie śledzę już bardzo labków, bo jednak inna rasa wygrała u mnie casting na kolejnego psa. Ale trochę tych użytków/versów labkowych jest w PL i ich liczba rośnie. Takich goldenenów użytkowych nie ma u nas w ogóle.
Wiem że jest sporo fajnych hodowli w Czechach np.
@Brokatowa: no to ja mam zupełnie na odwrót bo hodowla psów na użytkowość dla mnie jest najbardziej fair w stosunku do zwierząt. To