Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuję porady. Szukam telefonu z automatycznym nagrywaniem rozmów. Może #xiaomi, #huawei? Rodzice dostają od jednego faceta nieprzyjemne telefony ocierające się o zastraszanie, więc sprawa dość pilna.
Ja mam mi9 i tam jeszcze mam nagrywanie, ale czytałem że nowsze xiaomi już tego nie mają. Może coś z chińskiej dystrybucji?
  • 12
@Norskee: potrzebuję dwa, więc nawet jak się zamienię to jeszcze będę musiał ogarnąć jeden
@Tytanowy_Lucjan: tak coś właśnie takiego, bo rodzice i tak korzystają tylko z mega podstawowych funkcji w telefonie więc coś taniego i z natywnym nagrywaniem rozmów żeby było 99% pewności, że każda rozmowa się nagra.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bodzi_dzwunik: starsze Xiaomi używane kup. Jak nie to nowsze, ale zobacz czy mają miuipolska.pl tam działa nagrywanie, bo bazują na chińskim Romie nie globalnym gdzie są apki Google tel i sms.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bodzi_dzwunik: Znam pełno drobnych dziewczyn, które najpierw męczyły bułę, że "one chcą telefon 4,5 całą, bo paletka będzie za duża", a jak w końcu zobaczyły, że nikt już takich nie robi i z musu wzięły Noty to teraz nie wyobrażają sobie powrotu na mniejszy "metraż" ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Najważniejsze to cierpliwie na początku tłumaczyć obsługę, żeby się nie zrazili rodzice do smartfonów.